MONO AMFİ Lütfen Yardım.

johan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şimdi kafam karıştı TMAC arkadaşımız diyor 2side mono Winner arkadaşımız diyor ikiside ses anfisi

R-Turbo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ikiside 2 kanal, yanlış bilmiyosam ikiside Stereo ama köprülenip mono amfi gibide kullanabiliyosun tek çıkış mono olarak kullanabilirsin yada 2 tane hoparlör bağlayabilirsin :)

johan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mono gibi nasıl yapacağız peki bunu

johan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yada şöyle sorayım mono amfi alma istesem nasıl anlayacağım

selcukakinci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaş üsttedi stereo. çünkü ayrı ayrı sol sağ ses girişi varr ve ayrı ayrı sol sağ ses çıkışı var. alttaki ise senin tercihine kalmış. ister mono kullan ister stereo. adam oraya bir ayar tuşu koymuş. hangi konumda kullabcaksan o konuma alırsın kullanırsın

selcukakinci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mono anfiler genelde tek ses girişine sahiptir. fakat gelişmiş mono anfilerde hem sol hem sağ ses girişi vardır. fakat tek ses çıkışı vardır. genelde subwoofer için kullanılırlar. birde senin elindeki, alttaki foto, o amfi stereo mono ayarlı amfi. öyle seçenekler pek yok artık. o amfi biraz eski üretim gibi. daha başka bir tür ise bağlantı şekilleri ile mono veya stereo kullanılan amfiler. en güzeli amfinin sağına soluna bak. sağ sol ses girişi varsa, sağ sol ses çıkışı varsa ve amfi üzerinde mono flan hiç bir yerde yazmıyorsa, o amfi stereodur.

lambro_team

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bursagarage.com
arkadaş üsttedi stereo. çünkü ayrı ayrı sol sağ ses girişi varr ve ayrı ayrı sol sağ ses çıkışı var. alttaki ise senin tercihine kalmış. ister mono kullan ister stereo. adam oraya bir ayar tuşu koymuş. hangi konumda kullabcaksan o konuma alırsın kullanırsın

Dediğine katılıyorum arkadaşın elindeki anfiler epey eski anfiler ilk anfi streo bir anfi diğeri ise 2 yollu bir anfi ister mono ister streo kullanılabilen onun için elindeki anfilerle minik bir müzik sistemi kurabilirsin....!

selcukakinci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eski deyip geçme arkadaşım.bende eski pioneer lardan var. inan çok güzel ses veriyordu. şimdiki hani şu premier,sunny,kamosonic tarzı markalara 5 basar. şimdiki bir çok firma amfilerin gerçek gücünü yazmıyorlar. bir bakıyon küçücük amfide 2000 watt yazıyor. akıl var mantık var. 2000 watt lık amfi o kadar olur mu, sakın böyle şeylere aldanmayın arkadaşlar. geçen arkadaşın amfi bozuldu. readson mu öyle bişeydi. üzerinde kanal başı 150 watt yazıyor. açtım birde ne göreyim. toshiba nın 25 watt çıkışlı entegresini kullanmışlar. düşünün artık.fazla söze gerek yok

lambro_team

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bursagarage.com
eski deyip geçme arkadaşım.bende eski pioneer lardan var. inan çok güzel ses veriyordu. şimdiki hani şu premier,sunny,kamosonic tarzı markalara 5 basar. şimdiki bir çok firma amfilerin gerçek gücünü yazmıyorlar. bir bakıyon küçücük amfide 2000 watt yazıyor. akıl var mantık var. 2000 watt lık amfi o kadar olur mu, sakın böyle şeylere aldanmayın arkadaşlar. geçen arkadaşın amfi bozuldu. readson mu öyle bişeydi. üzerinde kanal başı 150 watt yazıyor. açtım birde ne göreyim. toshiba nın 25 watt çıkışlı entegresini kullanmışlar. düşünün artık.fazla söze gerek yok

Ben analog ve düşük güçlü alternatif anfileri malesef artık kullanamıorum müzik zevki biraz abartı ayarında bende ama dediğin gibi eski pioneerlar eski roadstarlar fln gercekten kaliteli mazeme ile üretilmiş anfiler basslar kolonlar buarada bilgi olsun artık tüm anfiler çinde yapılıor aralarındaki fark üretici firmanın kullanılmasını istediği malzemenin kalitesinde....! Yanılmıorsam birtek ground zero orjinal amerikan hala...!

mnzr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
MeNZiR bendede ground zero 6000.1 var mono mu streo mu bi baksana :)

Johan arkadaşım resim koy sen biz sana söliyelim ne olduğunu...!

senin amfi streo ama mono da kullanabilirsin :) şaka bi yana bi kaç gündür görüyorum güzel bişey olcak gibi ;)

amfilere gelince fiko haklı