MONO AMFİ Lütfen Yardım.

ouz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaş üsttedi stereo. çünkü ayrı ayrı sol sağ ses girişi varr ve ayrı ayrı sol sağ ses çıkışı var. alttaki ise senin tercihine kalmış. ister mono kullan ister stereo. adam oraya bir ayar tuşu koymuş. hangi konumda kullabcaksan o konuma alırsın kullanırsın
+1:)

hasali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş amfilerin 2 çıkış sterreo dur fakar şekildede görüldüğü gibi köprü ile mono kullanabilirsin stereo tek çıkışın iki katı güç alırsın fakat amfilerinde fazla güçlü alduğunu sanmıyorum sen an iyisi o amfileri bir çift component al stereo kullan daha verimli olur

m__sonmez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
resim 429 mono amfi 2 ohm ibaresine dikkatli bakın arkadaşlar
resim 433 hem sterio hem mono ama 2 sininde fazla bi gücü olduğunu sanmıyorum fazla yüklenme kompenant takılabilir ama mono amfi alacaksan ben bir tane aldım edison ed 1000 a 2 adet 1000w 450rms bass deliler gibi basıyo :D

hasali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş sana katılıyorum edisonun mono amp. sağlam besleme yapıyor.

johan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mono anfiler genelde tek ses girişine sahiptir. fakat gelişmiş mono anfilerde hem sol hem sağ ses girişi vardır. fakat tek ses çıkışı vardır. genelde subwoofer için kullanılırlar. birde senin elindeki, alttaki foto, o amfi stereo mono ayarlı amfi. öyle seçenekler pek yok artık. o amfi biraz eski üretim gibi. daha başka bir tür ise bağlantı şekilleri ile mono veya stereo kullanılan amfiler. en güzeli amfinin sağına soluna bak. sağ sol ses girişi varsa, sağ sol ses çıkışı varsa ve amfi üzerinde mono flan hiç bir yerde yazmıyorsa, o amfi stereodur.

Çok teşekkürler emeğinize