Navimaster (ELEKTROTAİN) multimedya cihazı tanıtımı..

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Navimaster (ELEKTROTAİN) multimedya cihazı tanıtımı..

Şartlar uygun olduğunda bir adet navimaster almayı düşünüyorum. Acelem yok bekleyelim diğer navimasterin gelişini kıyaslayıp tercih etmeyi planlıyorum. Herkese hayırlısı olsun, gönlüne göre olsun.

iurista

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
Şartlar uygun olduğunda bir adet navimaster almayı düşünüyorum. Acelem yok bekleyelim diğer navimasterin gelişini kıyaslayıp tercih etmeyi planlıyorum. Herkese hayırlısı olsun, gönlüne göre olsun.
hocam yazılanları bastan itibaren okudum.. ortam birden gerilmiş niye o kadar gerilmiş anlamadım da :) neyse ben de sizin gibi düşünüyorum.. elazığ'da olmam hasebiyle pek görerek araştırma imkanım olmuyor. dolayısıyla siz alırsanız buradan bir paylaşım yaparsanız memnun olurum..

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Android tabiki daha iyi aksini iddia eden yoktur zaten ama +700 vermeye deger mi bu tartisilmali , ben ssns eseri denk geldim urunu montaj dahil 750 ye taktrdim uygun geldi bana ve aracin artik neresine ameliyat yapilior bilmem ama orijinalligi bozulsun istemedim yani cdsi degismesin can-bus icin orasi burasyla oynansin istemedim bizdeki ekran cikarilsin ve bu takilsin dedim. Simdiye kadar da memnunum yoksa ne takan ne de taktiran tanimam bilmem insanlarin parasi cebinde kalsin cihaz idare eder diye tavsiye ettim.ama dedigim gibi bluetooth diteksiyondan calissin isteniyorsa ve aracta orjinal bluetooth yoksa sorun olabilir

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Valla şöyle kısaca bı yazdıklarımızı okuyunca nekadar buyuttugumuz apacık ortada altı ustu navı buyutmeye gerek yok donanımı ortada yapabıleceklerı ortda parası olan programlara merakı olan tabıkı androıd tercıh etsın bende olsam onu tercıh ederdım ayrıca benım satıcı babamın oglu degıl banane kac tane satmıs ne yapmıs tanımam etmem ben bu vıdeoyu ornek teskıl etsın dıye cektım ayrıca bu konuyu da oyuzden actı nıyetım ne navımaster olan cıhazla mukayese nede androıd ı alt etme cabası..Sadece bırının ısıne yarar bakın gorun benım ısımı gorecek belkı baskasınında ıhtıyacı vardır dıye konuyu dıle getırdım..Cıhazlar ortada ısteyen ıstedgıı taktırır benıde zerre kadar ılglendrmez..Hıc bır cıhaz ılede mukayese etmıyorum..Cunku sonu gıt gıde aptal bıryere varacak..

mtaner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dreamofice link' Alıntı:
Android tabiki daha iyi aksini iddia eden yoktur zaten ama +700 vermeye deger mi bu tartisilmali , ben ssns eseri denk geldim urunu montaj dahil 750 ye taktrdim uygun geldi bana ve aracin artik neresine ameliyat yapilior bilmem ama orijinalligi bozulsun istemedim yani cdsi degismesin can-bus icin orasi burasyla oynansin istemedim bizdeki ekran cikarilsin ve bu takilsin dedim. Simdiye kadar da memnunum yoksa ne takan ne de taktiran tanimam bilmem insanlarin parasi cebinde kalsin cihaz idare eder diye tavsiye ettim.ama dedigim gibi bluetooth diteksiyondan calissin isteniyorsa ve aracta orjinal bluetooth yoksa sorun olabilir
Dostum şimdi benim aracım sport donanım ama stil paket yok. Dolayısıyla bluetooth da yok. Ben bu cihazı taktırırsam direksiyondaki telefon açma ve kapama tuşlarını kullanamıyor muyum?

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

mtaner link' Alıntı:
Dostum şimdi benim aracım sport donanım ama stil paket yok. Dolayısıyla bluetooth da yok. Ben bu cihazı taktırırsam direksiyondaki telefon açma ve kapama tuşlarını kullanamıyor muyum?

Benim Edition'da da yoktu bluetooth fakat taktırdığım başka bir multimedya ile var. %90 bunda da vardır :))

mtaner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
Benim Edition'da da yoktu bluetooth fakat taktırdığım başka bir multimedya ile var. %90 bunda da vardır :))
Dostum bu cihazda bluetooth var, ama benim merak ettiğim aracımın direksiyonundaki tel açma ve kapama tuşlarını kullanabilecek miyim?
Edititonlarda direksiyonda tel açma ve kapama tuşları var mı? Varsa ve kullanılabiliyorsa benim aracımda da kullanılır diye düşünüyorum :)

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

mtaner link' Alıntı:
Dostum bu cihazda bluetooth var, ama benim merak ettiğim aracımın direksiyonundaki tel açma ve kapama tuşlarını kullanabilecek miyim?
Edititonlarda direksiyonda tel açma ve kapama tuşları var mı? Varsa ve kullanılabiliyorsa benim aracımda da kullanılır diye düşünüyorum :)

Kullanılabiliyor. Sıkıntısız bir şekilde :)
enerydan.jpg