Navimaster (ELEKTROTAİN) multimedya cihazı tanıtımı..

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Navimaster (ELEKTROTAİN) multimedya cihazı tanıtımı..

Lütfen yorumlarınızı biraz düşünerek yapalım. Gereksiz tartışmalara girmeyelim. Cihazları beğenen arkadaşlar taktırdı ve gayet memnun bir şekilde de kullanıyorlar.

Bizim burada bu konuları açmamızın nedeni alacak arkadaşların mukayese etmesini sağlamak.

Yorumlarınızı yaparken lütfen buna dikkat edelim.

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yavuzozkan link' Alıntı:
Lütfen yorumlarınızı biraz düşünerek yapalım. Gereksiz tartışmalara girmeyelim. Cihazları beğenen arkadaşlar taktırdı ve gayet memnun bir şekilde de kullanıyorlar.

Bizim burada bu konuları açmamızın nedeni alacak arkadaşların mukayese etmesini sağlamak.

Yorumlarınızı yaparken lütfen buna dikkat edelim.

+11111

Ayrıca herkes begenerek taktırdı benım anlamadgım alan alır almayan almaz agzı olan konusuyor yok bu para etmezmıs yok bılmem ne sız daha ıyısını bulun onu alın

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

spitemre link' Alıntı:
+11111

Ayrıca herkes begenerek taktırdı benım anlamadgım alan alır almayan almaz agzı olan konusuyor yok bu para etmezmıs yok bılmem ne sız daha ıyısını bulun onu alın
+ SONSUZ

sohayli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaş anlatın anlayalım demiş anlattım anlamıştır umarım.
Ben cihaz hakkında kendi fikrimi belirttim. Para etmez demedim ben para vermem dedim.
Ağzı olan konuşuyor gibi seviyesiz ifadelere gerek yok.
Ben kendim cihaz alırken pek fazla destek ve yorum bulamadığım için bu konuda kararsız arkadaşları doğru yönlendirmek amaçlı yorum yazıyorum. Tamam malınız kıymetli anlıyorum fakat olumsuz birşey duyuncada bu kadar hazımsız olmayın.

Kırgınlık olmaması için daha fazla yorum yazmayacağım. Cihazlarınızı keyifle kullanırsınız inşallah.

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hala üslubunuzu düzeltmediniz. Evet malımız kıymetli veya hayır değil! Bu nasıl bir yorumdur. Nasıl bir üsluptur. Karşındaki insan sana bu şekilde konuşsa nasıl hissedersin bileniyorum ama arkadaşlar gayet haklı! Lütfen bu konuya lüzumsuz ortam gerici yorum yapmayı bırakın.

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aslında herkes haklı. Bu bir imkan meselesi imkan derken maddi anlamda değil, cihazı alan arkadaşların çoğu internetteki yorumlara bakarak ürünleri aldılar, şöyle bir imkan olsaydı mesela her çeşit cihazı astra uzerinde test edip istediği cihazı secebilseydik herkes kendisi için doğru cihazı secebilirdi. Bazen bazı şeyleri deneyerek tecrübe etmek gerekiyor, çok severek aldığımız astralarimizin bile kötü yönlerini kullandıktan sonra öğreniyoruz ama aracı almış bulunuyoruz, yapacak bişey yok elimizdekilerin kıymetini bilmek lazım.

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

firstemperor link' Alıntı:
Aslında herkes haklı. Bu bir imkan meselesi imkan derken maddi anlamda değil, cihazı alan arkadaşların çoğu internetteki yorumlara bakarak ürünleri aldılar, şöyle bir imkan olsaydı mesela her çeşit cihazı astra uzerinde test edip istediği cihazı secebilseydik herkes kendisi için doğru cihazı secebilirdi. Bazen bazı şeyleri deneyerek tecrübe etmek gerekiyor, çok severek aldığımız astralarimizin bile kötü yönlerini kullandıktan sonra öğreniyoruz ama aracı almış bulunuyoruz, yapacak bişey yok elimizdekilerin kıymetini bilmek lazım.

^+11

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Biz burada cihazi kullanan insanlar olarak konusuyoruz, cihazi kullanmayan insanlarin yorum yapmasi cok enteresan , ben bu cihazi kullaniyorum sen neyi bana anlatabilirsin ki benim bilmedigim?burdaki sarkazmi bile anlamamissin hala anlattim diyorsun, 2 cihazinda arti eksileri var bunu belirttik mp3  gecisi onemlo diyorsan git ayni cihaza 2000 ver senin paran bizi ilgilendrmez , digeri , cihazi bilmeden tek cihaza bakip oteki cihaz kotu diyor , arkadaslar bi zahmet cihazlari deneyip yorum yapin sirf laf olsun diye konusup insanlari yanlis yonlendrmeyin , iki cihazda gayet kullanisli ve fiyat performans olarak ideal bilip billeden konusanlari takmayin parayi sokakta bulmuorz bu fiyata bu cihazlar alinir, sirf mpd3 gecisii 10 cm uzaktaki tuştan yapiliior diye iki kati vetmek isteyen versin burdaki kastim diger cihazlardr .

wave61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

firstemperor link' Alıntı:

sohayli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dreamofice link' Alıntı:
Biz burada cihazi kullanan insanlar olarak konusuyoruz, cihazi kullanmayan insanlarin yorum yapmasi cok enteresan , ben bu cihazi kullaniyorum sen neyi bana anlatabilirsin ki benim bilmedigim?burdaki sarkazmi bile anlamamissin hala anlattim diyorsun, 2 cihazinda arti eksileri var bunu belirttik mp3  gecisi onemlo diyorsan git ayni cihaza 2000 ver senin paran bizi ilgilendrmez , digeri , cihazi bilmeden tek cihaza bakip oteki cihaz kotu diyor , arkadaslar bi zahmet cihazlari deneyip yorum yapin sirf laf olsun diye konusup insanlari yanlis yonlendrmeyin , iki cihazda gayet kullanisli ve fiyat performans olarak ideal bilip billeden konusanlari takmayin parayi sokakta bulmuorz bu fiyata bu cihazlar alinir, sirf mpd3 gecisii 10 cm uzaktaki tuştan yapiliior diye iki kati vetmek isteyen versin burdaki kastim diger cihazlardr .

Sen ve diğer herkes Android cihazlar ile ilgili sırf laf olsun diye  yorum  yazıp fikrinizi belirtiyorsunuz da 800 liralık larda aynı işi yapıyor diye ben neden senin cihazın hakkında yazamayacağım anlamadım.

ևok mu kullandın nereden biliyorsun aynı işi yaptığını? Daha direksiyon kontrollerini halletmemiş bir cihazı insanlara öneriyorsun aynı işi yapıyor diyerek.

Cihazınıza laf eden yok.Eminim dünyanın en mükemmel cihazıdır.

Fakat;
Yeni cihaz almayı düşünen ve sürüş güvenliğine önem veren  arkadaşlar direksiyon kumandalarının edition ve enjoy paket araçlarda çalışmadığını, araç ile gelen Bluetooth özelliği yoksa telefon görüşmelerini de direksiyon vasıtasıyla değil ekrandan cevaplamaları gerektiğini bilerek alsınlar istiyorum.