Navimaster (ELEKTROTAİN) multimedya cihazı tanıtımı..

Kasım Çınar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Navimaster (ELEKTROTAİN) multimedya cihazı tanıtımı..

firstemperor link' Alıntı:
Emre'nin şansına denk gelmiş bir cihaz, aslında kendisi de navimaster bakmaya gitmiş o cihazı görünce onu almaya karar vermiş ve son cihazı almış 011zaa, hikaye böyle yanlışım varsa Emre düzeltir. elektrotain yeni bir cihaz değil çoktan beridir var

Sonuncuyu emre aldi bizimde cihazin varligindan haberiniz oldu,dort gozle bekliyorum yenileri gelsin diye

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

firstemperor link' Alıntı:
Emre'nin şansına denk gelmiş bir cihaz, aslında kendisi de navimaster bakmaya gitmiş o cihazı görünce onu almaya karar vermiş ve son cihazı almış 011zaa, hikaye böyle yanlışım varsa Emre düzeltir. elektrotain yeni bir cihaz değil çoktan beridir var

Aynen aynen :D bende normalde herkesın taktırdgı navımaster taktırmak ıcın gıttım neyse bırkac cıhaz taktılar olmadı sport donanıma gore oaln baglatı falan vardı sonra son kalan kutuyu actılar elektrotaın orda gordum baktım kı dıgerınden daha guzel şans tamamıyla.. 045thumbsup 045thumbsup

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Anlamadığım şey araya bir iki tane mi karışmış bu cihaz, kazara mı ithal edilmiş, ve sadece bu adamlar mı ithal etmiş  questionnn

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
Evet Yavuz Bey Emrenin aracına takılan modeli bizzat emrenin yanına giderek inceledim. Orijinal araç sistemi gibi duruyor. 2-3 katı daha pahalı olanlar veya android olanların bundan ne fazlası var teknik olarak bilmiyorum. Ancak emre ile beraber yaptığımız kurcalama ve incelemelerde, navigasyonun çalıştığını, hopörlörden güzel ses geldiğini, direksiyondaki kumandaların işlevini yitirmediğini, geri görüş kamerasının loş ışıkta bile görüntüsünün net olduğunu bizzat baktım, beğendim. Plastik malzeme kalitesi etrafındaki kasasının bilmiyorum belki diğer pahalı cihazlardan bir tık geri midir bilmiyorum. Ama benim bir navi cihazından beklediğim her şey vardı onda. En önemlisi de araca entegre olması, diğer navimaster araca entegre olmayıp aracın  ek ekranı gibi duruyor.  

Bu görüşe katılmıyorum ,diğer cihazda araca gayet güzel entegre oluyor bahsettıgınız tüm işlevler dıger cıhazda da var tek olmayan şey mp3 gecıslerı dıreksıyondan olmuyor kı cok mu onemlı bır özellık bu? cd gecıs düğmesını kullanabılıyorsunuz.
 mesela elektrotaınde conf tuşuna basınca menü ıngılızce acılıyor ama bızdekı cıhazda normal arac menusu nasılsa aynı sekılde kullanılıyor ve Türkçe olarak acılıyor
Radyo için ayrı bir ekran yok mesela orjınal aracta radyo menüsü nasılsa aynı sekılde kullanabılıyorsunuz.
 orjınallıkten bahsedıyorsak bızdekı cıhaz aracın orjınal ozellıklerını aynen kullandırıyor. iki cihazında artı eksılerı var özet olarak

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Harun siz bizim navileri incelediniz mi? Benim sorum bu? Emrenin navisini incelediğinizi zaten biliyorum. Lakin kullandığınız tabirler beni hayli rahatsız ediyor. Eğer incelemediyseniz bir inceleyin. İki ürününde artıları eksileri var elbet.

Bir de şöyle söyleyeyim Emre nin taktırdığı ürün de bizim üründe aynı firmadan çıkıyor. İkisinin de plastik kalitesi işlemci hızı performansı aynı! Birinin dvd player i da var diğerinin yok! Tuş kontrolü bizimkisinde yok nedeni ise araca hiçbir bağlantısı yok 4 vida ve ekrandan başka! Bu da araca nasıl sizin dediğiniz gibi bir anlam katmış bilemiyorum.

Canbus bağlantısı atılsa bizim de mp3 geçişleri dediğiniz gibi olacaktır. Şükür bu bize yetiyor. Sizde alın size de yetsin.

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yavuzozkan link' Alıntı:
Harun siz bizim navileri incelediniz mi? Benim sorum bu? Emrenin navisini incelediğinizi zaten biliyorum. Lakin kullandığınız tabirler beni hayli rahatsız ediyor. Eğer incelemediyseniz bir inceleyin. İki ürününde artıları eksileri var elbet.

Bir de şöyle söyleyeyim Emre nin taktırdığı ürün de bizim üründe aynı firmadan çıkıyor. İkisinin de plastik kalitesi işlemci hızı performansı aynı! Birinin dvd player i da var diğerinin yok! Tuş kontrolü bizimkisinde yok nedeni ise araca hiçbir bağlantısı yok 4 vida ve ekrandan başka! Bu da araca nasıl sizin dediğiniz gibi bir anlam katmış bilemiyorum.

Canbus bağlantısı atılsa bizim de mp3 geçişleri dediğiniz gibi olacaktır. şükür bu bize yetiyor. Sizde alın size de yetsin.
Emre arkadaş davet etti sagolsun şartlar uygundu inceledim. Sizinkini inceleme imkanım olmadı ama bi yanlış anlaşılma var sanırım.  Ben diğer versiyona kötü demedim.  Sadecr gördüğüm kadarıyla elektrotain in iyi olduğunu soyledim. Mukayese yapacak durumda değilim.  Amacım Sizinkini kotulemek değildi. 

sohayli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ne kadar ekmek okadar köfte. Uygun fiyatlı olunca da bir şeyi eksik oluyor mutlaka.
Bence direksiyon kontrollerinin olmaması kabul edilebilir birşey değil ama arkadaşlar demek ki ihtiyaç duymamış onu tercih etmiş.
Fakat anlayan birisi muhtemelen bu direksiyon kontrolü işini halleder.

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Direksıyon fonksıyonları aktıf degıl derken anladıgınız nedır neler aktıf degılmıs anlatın bilgi sahıbı olalım? benım dıreksıyonda her sey aktıf sadece mp3 gecıslerını yapamıyorum bu da dert edıcelecek bır sey degıl ekrandan yap, cd gecısınden yap; aracımda stıl paket var yanı bluetoothu dıreksıyondan kullanabılıyorum o yuzden bana dert degıl. aracın kendı usbsınıde kullandıgımda dıreksıyondan mp3 degıstırıyorum, sırf dıreksıyondan mp3 degıstrcem dıye 2 kat fıyat vermek köfte fıyatına ekmek yemek olur sadece.

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dreamofice link' Alıntı:
Direksıyon fonksıyonları aktıf degıl derken anladıgınız nedır neler aktıf degılmıs anlatın bilgi sahıbı olalım? benım dıreksıyonda her sey aktıf sadece mp3 gecıslerını yapamıyorum bu da dert edıcelecek bır sey degıl ekrandan yap, cd gecısınden yap; aracımda stıl paket var yanı bluetoothu dıreksıyondan kullanabılıyorum o yuzden bana dert degıl. aracın kendı usbsınıde kullandıgımda dıreksıyondan mp3 degıstırıyorum, sırf dıreksıyondan mp3 degıstrcem dıye 2 kat fıyat vermek köfte fıyatına ekmek yemek olur sadece.
iki kat derken  exclaim. Emre bey 800 tl ye yaptırdı yanılmıyorsam.  Sizinki 400-500 tl olmuş olamaz.

sohayli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dreamofice link' Alıntı:
Herkesin kendi tercihi  fakat ben bu cihaza para vermem. En basit fonksiyonu bile yerine getiremiyor.
Zaten usb ve bluetooth varmış arabada. 200 liralık navigasyon cihazının yaptığı işi yapmak için bir sürü para ödemişssin.
Köfte fiyatına ekmek almışşsın.  Beğenmiş almışsın  güle güle kullan.