Navimaster (ELEKTROTAİN) multimedya cihazı tanıtımı..

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Navimaster (ELEKTROTAİN) multimedya cihazı tanıtımı..

Navimaster'da menüde dvd bölumude var pekı dvd okuması ıcın ayrı aparat mı gerekıyor? direk cd playerdan dvd okuyan bır navi varı mı? navımasterda klıp ızlemek ıcın usbye atıcagz degıl mı baska sansımız yok?

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bence de naviden benim beklentim, navigasyon görevini görsel olarak yapsın, araca tam uyumlu olsun, geri görüş kamersandan görüntü net gelsin yeter.

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dreamofice link' Alıntı:
Navimaster'da menüde dvd bölumude var pekı dvd okuması ıcın ayrı aparat mı gerekıyor? direk cd playerdan dvd okuyan bır navi varı mı? navımasterda klıp ızlemek ıcın usbye atıcagz degıl mı baska sansımız yok?

Bneımkınde dırek dvd tak okusun cd bolumune dırek takıyorsnuz herhangı bır aparat falan gereklı degıl cd surucu degıstı cunku

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
Bence de naviden benim beklentim, navigasyon görevini görsel olarak yapsın, araca tam uyumlu olsun, geri görüş kamersandan görüntü net gelsin yeter.

Aynen +1 hocam

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dreamofice link' Alıntı:
navimaster için ayrıca dvd okuyucusu var torpido gözüne yerleştiriliyor. usb den direk okuyabiliyor

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

spitemre link' Alıntı:
Bneımkınde dırek dvd tak okusun cd bolumune dırek takıyorsnuz herhangı bır aparat falan gereklı degıl cd surucu degıstı cunku

seninki iyiymiş o zaman bızımkınde dvd okuyucusu gerekıyor onu da almamıstım cd okuyucudan okumaması kotu

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Emre, işini bilir, doğru karar vermiş bence de. Sisteme entegre olması, alt yapı ile birlikte araca uyum sağlaması daha mantıklı. Diğeri araca sonradan monte edilmiş tutunmaya çalışan hariçten gazel okuyan biri gibi geliyor bana.

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
Emre, işini bilir, doğru karar vermiş bence de. Sisteme entegre olması, alt yapı ile birlikte araca uyum sağlaması daha mantıklı. Diğeri araca sonradan monte edilmiş tutunmaya çalışan hariçten gazel okuyan biri gibi geliyor bana.

İncelediniz mi?

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yavuzozkan link' Alıntı:
Evet Yavuz Bey Emrenin aracına takılan modeli bizzat emrenin yanına giderek inceledim. Orijinal araç sistemi gibi duruyor. 2-3 katı daha pahalı olanlar veya android olanların bundan ne fazlası var teknik olarak bilmiyorum. Ancak emre ile beraber yaptığımız kurcalama ve incelemelerde, navigasyonun çalıştığını, hopörlörden güzel ses geldiğini, direksiyondaki kumandaların işlevini yitirmediğini, geri görüş kamerasının loş ışıkta bile görüntüsünün net olduğunu bizzat baktım, beğendim. Plastik malzeme kalitesi etrafındaki kasasının bilmiyorum belki diğer pahalı cihazlardan bir tık geri midir bilmiyorum. Ama benim bir navi cihazından beklediğim her şey vardı onda. En önemlisi de araca entegre olması, diğer navimaster araca entegre olmayıp aracın  ek ekranı gibi duruyor. 

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
Emre'nin şansına denk gelmiş bir cihaz, aslında kendisi de navimaster bakmaya gitmiş o cihazı görünce onu almaya karar vermiş ve son cihazı almış 011zaa, hikaye böyle yanlışım varsa Emre düzeltir. elektrotain yeni bir cihaz değil çoktan beridir var