Navimaster (ELEKTROTAİN) multimedya cihazı tanıtımı..

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Navimaster (ELEKTROTAİN) multimedya cihazı tanıtımı..

Emre bir navigation aldın var ya patladı gitti.

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
Emre bir navigation aldın var ya patladı gitti.

Hocam sorma tek oldum valla gercı yakında gelınce cogalacak ama sımdılk tek olmaktan yana mutluyum ıns bır an once gelırde bekleyen arkadaslar navılerıne kavusur

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

spitemre link' Alıntı:
Hocam sorma tek oldum valla gercı yakında gelınce cogalacak ama sımdılk tek olmaktan yana mutluyum ıns bır an once gelırde bekleyen arkadaslar navılerıne kavusur
umarım herkes senin gibi memnun kalır.  Aksi takdirde başına iş aldın demektir.  Ama sende inceledigime göre gayet iyi bir cihaz.  Aracin sistemine entegre olması en guzel yanı.

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bunları yapabilen tek cihaz elektrotain degilki. Motevo da aynı fonksiyonları destekliyor ayrıca 5.1 ses sistemini destekleyen tek cihaz suan için Motevo (2013 serisi) olmak isteyenler onu da aeastirsinlar derim ben. Murat Bey satıcıya sorun ellerinde Motevo varsa bence bir bakın derim.

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

firstemperor link' Alıntı:
Bunları yapabilen tek cihaz elektrotain degilki. Motevo da aynı fonksiyonları destekliyor ayrıca 5.1 ses sistemini destekleyen tek cihaz suan için Motevo (2013 serisi) olmak isteyenler onu da aeastirsinlar derim ben. Murat Bey satıcıya sorun ellerinde Motevo varsa bence bir bakın derim.
aramizda motevo kullanan arkadaş var mı  questionnn

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
aramizda motevo kullanan arkadaş var mı  questionnn
Yeni seri taktıran görmedim henüz burada. Hocam siz en iyiyi mi arıyorsunuz eğer en iyisini istiyorsanız kapasitif multitouch lcd ekranlı bir android cihaz almalisiniz. Bunun üzerine cihaz yok henüz astra j için.

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yeni seri taktıran görmedim henüz burada. Hocam siz en iyiyi mi arıyorsunuz eğer en iyisini istiyorsanız kapasitif multitouch lcd ekranlı bir android cihaz almalisiniz. Bunun üzerine cihaz yok henüz astra j için.
Hayır hayır kesinlikle en iyiyi aramiyorum. Işimi gorecek yani navigasyon görevini yapacak geri görüş kamerası çalışacak direksiyon un bütün tuşları çalışacak görsel olarak da mümkün olduğunca eli yüzü düzgün olacak ve fiyati üç haneli olacak. Emreninki bu saydığım özelliklere sahip.  Motevo da bu özellikleri taşıyor ise ilgi alanım a girer.

astraxion

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bilgi için teşekkürler inceleyebilirsem bilgileri paylaşırım arkadaşlar. yine de gönlüm Emre'nin cihazından yana  :) :)

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astraxion link' Alıntı:
bilgi için teşekkürler inceleyebilirsem bilgileri paylaşırım arkadaşlar. yine de gönlüm Emre'nin cihazından yana  :) :)
Diğerini incelemedim bilmiyorum emrenin taktırdığı  versiyon bence de gayet yeterli. bravoo

Kasım Çınar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astraxion link' Alıntı:

Benim gonlumde ondan yana