Neden Astra j yi seçtiniz?

warlordares

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Neden Astra j yi seçtiniz?

alahan1963 link' Alıntı:
Acaba bu astraya "J" ismini koyarken, Jan Jan ın J sini mi kastettiler. dancee.

Aynen Jan Janını J si.... Yok yok kardeşim kımıl kımıl.... birthdayy rasta_occasion special_Partyman

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

trk_187 link' Alıntı:
arac emsallaerine gore cok cok iyi ve konforlu.... tavsiye ederim.... yeni corsalar da cok şık makyazjlanmış...  ayrıca beyaz renk bu kaslı ve gösterişli tasarımlara çok yakışıyor.

Salı günü beyaz 1.4 100hp Corsa mızı teslim alıyoruz inşallah  okkk

Umarım G.Punto gibi yol sesi ve sarsıntısı abartılı değildir, hiç deneme imkanımız olmadı ..

NewPa1n

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelsizasla.com

Mark Adams ın babası jamaika'lı ondan Astra J demiş :D

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com

corsa sınıfın en guzel araçlarından birisi.  merak etmeyin, ozellikle, yakıt tuketimi, performans ve yol tutuşundan cok memnun kalacaksınız... yanılmıyorsam 2000 veya 1999 olabilir, aracın reklamlarında, aracın içindan 5 nba yıldızı çıkıyordu....  011zaa .. araç hakikaten ferah....

turer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

leonun kasası değişecek, golfün yüksek fiyatı ve boş bir araç olması ama astramı sadece bunlarla değerlendiremem çocukluktan öte gelen bir aşk  dft012 birde alfa romeo napim :)

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

trk_187 link' Alıntı:
corsa sınıfın en guzel araçlarından birisi.  merak etmeyin, ozellikle, yakıt tuketimi, performans ve yol tutuşundan cok memnun kalacaksınız... yanılmıyorsam 2000 veya 1999 olabilir, aracın reklamlarında, aracın içindan 5 nba yıldızı çıkıyordu....  011zaa .. araç hakikaten ferah....

Haklısın araç umduğumdan daha tok ve konforlu, 100hp lik motoru da gayet torklu üst viteslerde yokuşlarda bayılmadığı gibi hızlanabiliyor da.

ևok yerinde bir değişim oldu Punto dan sonra  greatt

Y

yaramaz06

Bilgi Girilmemiş

neden astrayı seçtim  92 yılından beri opelciyiz 92 model opel gl sonra 99 model vectra gt şimdi inşallah astra j
alman ne demiş Aller guten Dinge sind drei yani iyi şeyler üç kezdir yapabilecek buda benim 3 cü olacak inşallah

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben ilk kez Opel kullanıyorum, en ilgimi çeken markanın insanlardaki kalite olgusu oldu; çoğu "Mercedes Bmw alamıyorsan Opel e bineceksin" diyor.

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

Esmerce link' Alıntı:
Ben ilk kez Opel kullanıyorum, en ilgimi çeken markanın insanlardaki kalite olgusu oldu; çoğu "Mercedes Bmw alamıyorsan Opel e bineceksin" diyor.

Mercedes ya da BMW alamıyorsanız VW alacaksınız sonra Opel'e bineceksiniz ki Opel'in kıymetini daha iyi anlayacaksınız :)

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

:D

Vw yi severim ama grupca bana biraz donuk geliyorlar.

Geçenlerde gelen tandığın yeni A4 ü ne Merecedes-Bmw gibi kaliteli ne de Opel gibi çekici bir atmosfere sahip değildi misal.