Ön cam su puskurtmesi

bugrakorkmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
gmail.com
Ynt: Ön cam su puskurtmesi

Merhaba arkadaşlar... Bu silecek sorunu bende aldığımda da vardı halen var..
Önce fıskiyeleri ayarlıcaz diye fıskıyenın ıcındekı yıldız seklındekı plastık aşınmasından kaynaklı fıskıye degıstı... Sonra Ankaradan forumumuza uye olan ama ısmını suan hatırlayamadıgım bır abımız kanalı ıle ozel bır aparat alarak fıskıyelerı kendım ayarlamaya basladım ve super oldu...
Bu seferde sileceklerın silme aşamasında suyu görüş noktasına saçarak bırakması derdi başımda şu sıralar... Yağmur kaydırıcı uyguladımda allahtan sıleceklere gerek kalmıyor cogu zaman..
30.000km bakımında bu sıleceklere bır cozum bulduracagım ınsallah...
Bosh earotwin ise GM'in urunu ıle aynı malesef...

onurody

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bir çözüm bulursanız paylaşın lütfen.. budurmdan cok sinir oluyorum öncamı yıkamaya çalışınca yan camlar yan aynalar tavan hepsi kirleniyor sanki ofroad yaptıkda gelmiş gibi oluyor

berfe1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

konuyu güncel tutalım. benimde yeni astra sedanımda aynı sorun var sol silecek çalışıp tekrar yerine geldiğinde su bırakıyor tam göz hizasında. servise gidip danışacağım.

onurody

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

az önce antalyada özel opel servisinden fıskıyelerin çözümünü istedim sistemden parca numarası kontrolu yapıldı ve üründe degişme oldugu gözüktü yeni ürün getirilecek denenecek olursa iyi olmazsa benim kendi çözümüm söyluyorum fiat uno fıskıyesi cok güzel yada reneult 11 uygun arkadaşlar

astek34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Murat

Aynı sorun bende de var , fıskiyeden çıkan su ön cam hariç heryeri suluyor desem yeridir.  madd

Su püskürttüğümde tavan , aracın yan tarafını ve etrafı suluyor , sağ taraf cama hiç denk gelmiyor yeni silecek aldım kuru kuru cam siliyor ama tam olarak bir çözümünü bulamıyoruz . Bende servise gittiğimde sormuştum yapacak birşey yok demişlerdi , bu tam bir üretim hatası bence , nasıl çözülecek bilmiyorum.

Araç kullanırken benim de en sinir olduğum şeylerden biri önümde giden aracın camlarını sulaması sonucunda sularının üstüme gelmesi hele bir de arabayı yeni yıkatmışsam tam sinir oluyorum . Onun için eğer ki camları sulayacaksam yakınımda ,arkamda araba ,insan olmamasına özen gösteriyorum birde bizim arabalar zaten ön cam haricinde başka yerleri suladığı için daha da dikkat ediyorum.

BİLDS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İlginç. benim fıskıyeler gayet guzel şekilde butun camı ıslatıyor. Problem yok.

berfe1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bugün opaka gitim ilgili aparatla cam fiskiyesini ayarladı.  şu an sıkıntı yok.

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Konuyu başından beri okumadım belirtildi mi bilmiyorum ama araç durur vaziyetteyken püskürtmede sapmalar olabiliyor fakat 30-40 km/h gibi bir hızda giderken su püskürtürseniz tam cama denk geliyor... Ben, bilerek böyle yaptıklarını düşünmüştüm ama sanırım fazla iyimserim  :)

attalos07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

14alkiss
REC link' Alıntı:
Konuyu başından beri okumadım belirtildi mi bilmiyorum ama araç durur vaziyetteyken püskürtmede sapmalar olabiliyor fakat 30-40 km/h gibi bir hızda giderken su püskürtürseniz tam cama denk geliyor... Ben, bilerek böyle yaptıklarını düşünmüştüm ama sanırım fazla iyimserim  :)

onurody

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

45bin bakımda özel servis op-er çözümü gösterdi astra g fıskiyeleri birebir aynı ama duman gibi degil nokta atışlı thnxx