Ön cam su puskurtmesi

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ön cam su puskurtmesi

anıl224 link' Alıntı:
Arkadaşlar başka bir başlıkta yine yazmıştım, bu sorunun çözümü çok kolay, belirli bir aparata felan gerek yok, benim silecek suyu da arabanın tavanını yıkıyordu, kendim düzelttim. Düzeltmek için; kaputu açıp, suyun çıktığı o küçük kısa boylu borunun uç tarafını, motor tarafından ön cama doğru bastırın, ama biraz fazla bastırmak gerekiyor çok sıkı bir aparat, bastırdıkça döndüğünü hissedeceksiniz. Suyu da çok güzel fışkırtıyor, sprey halinde, camın gerekli her noktasına su değiyor...

thnxx

İlk fırsatta deneyeceğim.  :)

anıl224

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

SULEYMANHOCA link' Alıntı:
ben denedim olmadı oynayan bi parça değilki parmaklarım kırılcaktı o kadar zorladım yani bana mısın demedi
Ben biraz zorlayınca hafifçe oynadığını hissettim ve şu an sorunsuz olarak çalışıyor...

kursatihtilali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ön cam silecek suyunu sıklıkla kullanan biri olarak hiç yukarıya fazla gitmesini sorun olarak düşünmemiştim çünkü biraz hızlanınca tam cama doğru geliyor rüzgarın etkisiyle ama demek ki ayarsızmış peki düzelttiren arkadaşlar uzun yolda 90 km hızla giderken yine camın tamamına geliyor mu yoksa alt tarafta mı kalıyor?

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kursatihtilali link' Alıntı:
ön cam silecek suyunu sıklıkla kullanan biri olarak hiç yukarıya fazla gitmesini sorun olarak düşünmemiştim çünkü biraz hızlanınca tam cama doğru geliyor rüzgarın etkisiyle ama demek ki ayarsızmış peki düzelttiren arkadaşlar uzun yolda 90 km hızla giderken yine camın tamamına geliyor mu yoksa alt tarafta mı kalıyor?

Bu konu canımı sıkıyor çünkü birtürlü dediğin kriterlerde dengeyi tutturamadım + ben de silecekleri sık kullanırım.

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben arabaya her bindiğimde özellikle kırmızı ışıklar veya durunca bir yerde kesin kullanırım şu ana kadar bir sorun olmadı biraz fazla fışkırıyor o kadar oda aracın dibinde biri varsa etkiliyor onun dışında gayet güzel :)

engin9103

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu geniş alana püskürtme olayı hem görüntü açısından kötü ve başarısız hem de hareket halindeyken yapıldığında görüşü ciddi biçimde azalttığı için çok kötü. Elimle o siyah püskürtme aparatlarını oynatmayı denediğimde sonuç alamadım ama bir de arkadaşın kaputu açarak yapın dediği şeyi yapacağım. Araca bayılmasam böyle püskürtmeydi radyo cızırtısıydı ufak mide bulandıran sorunlar çoktan sevgimi etkilerdi de çok seviyorum keratayı  :)