Opel Astra J 2020 Sedan 1.4 T Edition Plus Yapılan Düzenlemeler

ermaneray

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Güzel işçiliği var, benim iş yerimede yakın sağolsun ilgilisi alakasıda güzel. tanıyorsunuz herhalde
arkadaşım Alper var bu işleri yapıyor o tavsiye etti.
Tanıştık bakalım müsait olduğunda bırakacağım 2-3 gün falan kalır benim araç onda.

• Beğen
Tepkiler: OKANCAANNN

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
arkadaşım Alper var bu işleri yapıyor o tavsiye etti.
Tanıştık bakalım müsait olduğunda bırakacağım 2-3 gün falan kalır benim araç onda.
Paylaşımınızı beklerim mutlaka...

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Pasta cila ve cizik koruma yaptırdım kardeşim, kışa geldiğimiz için seramik yaptırmadım yazın başlarında Seramik yaptırıcam, malüm kış aylarında çok dayanıklı olmuyor, Her ne kadar iyi olur falan deselerde soğukta çok dayanıklığı olmuyormuş açıkcası.
Oo bunu öğrendiğim iyi oldu bende bugün seramik için görüştüm birkaç yerle ama hava soğuk boya koruma gibi ömrü kısa olabilir diye düşündüm doğru tahmin etmişim tabi adamlara göre yine sıkıntı yok :) Fiyatlarıda baya tuzluymuş

• Beğen

Bugrakulaksiz

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Oncelikle hayirli olsun, cok guzel olmus masallah. Acaba Xenon icin hangi markayi kullandin? Ariza isigi yakiyor mu yada cok isinma yapiyor mu? Bir kac yerle konustugumda hic o ise girisme tesisati komple yakabilirsin gibi seyler soyleyince o topa cok girmedim ama sarilardan kurtarmak istiyorum.

• Beğen

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Oo bunu öğrendiğim iyi oldu bende bugün seramik için görüştüm birkaç yerle ama hava soğuk boya koruma gibi ömrü kısa olabilir diye düşündüm doğru tahmin etmişim tabi adamlara göre yine sıkıntı yok :) Fiyatlarıda baya tuzluymuş
Kardeşim kışı bitirelim bence, Mart - Nisan gibi yaptıralım, şahsi fikrim bu şekilde, Daha önce BMW vardı FÜME koyu renkti, Onu gaza gelip yaptırdım, kışın kar yağmasa da Tuz aracımı baya kötü yapmıştı, Ayrıca bu konuda okuyanlar varsa, söyliyeyelim NANO shild mi ne öyle birşeyden bahsediyorlar ya seramik kaplama şöyle iyi böyle iyi, arabaya çamurlu su falan atıyorlar reklamında, öyle bir koruma yok yapanda yok, yaptıranda yok. O olay seffaf kaplanmış aracın üzerine su kaydırıcı özel bir losyon gibi birşey sürüyorlar, Avrupada bizim yaptırdığımız gibi direk aracın kendi boyasının üzerine seramik kaplama yaptıran yok zaten onuda niye yaptırıyoruz anlamıyorum. Ama malüm türkiye şartlarında fiyatlardan dolayı ancak bu kadar :LOL: :LOL: :LOL:

Oncelikle hayirli olsun, cok guzel olmus masallah. Acaba Xenon icin hangi markayi kullandin? Ariza isigi yakiyor mu yada cok isinma yapiyor mu? Bir kac yerle konustugumda hic o ise girisme tesisati komple yakabilirsin gibi seyler soyleyince o topa cok girmedim ama sarilardan kurtarmak istiyorum.
Teşekkür ediyorum. Benim aracımda 2 yıl garantili Space marka aşağıda resmini paylaştığım Led'ler takılı, Isınma sorunu yok, Bu bizim astra J lerde arıza lambası yakmıyor. Tesisatta yanma vs. işlemi duymadım. Kullanılan malzeme ve kalite burda önemli. Ayrıca bende yan sinyaller, sisler, tampondaki sisler dahil hepsi değişti Amerikan Park ve Sellektör modülü de takılı şuana kadar ısınmadan dolayı bir problem yaşamadım.
Ama şuan taktıracak olusaydım , Photon Acorn tavsiye ederim, onlarda arıza yakmıyor, bu benim aldığımdan daha iyi gibi geldi bana bu markanın ürünlerini yani SPACE genelde Renault Clio gurubunda çok kullanıyorlar, Açıkcası işin aslı hepsi kendi reklamının peşinde bu 2 markada bence kötü mal yok.

1606975245734.png

• Beğen
Tepkiler: Bugrakulaksiz

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ederim 🙏
Evet yarın sabah bir abimizin tavsiyesi biryer var bırakıcam akşama kadar bitirecekler, daha da arabayı zorda kalmadıkça başka yere yıkatmam ders oldu.

Arka kısımda 2020 kasalarda olmadığını biliyordum malesef kardeşim tesisatta yok, direk Tesla Ekranın Çıkışından bağlattım orijinal kapı arasındaki kablolardan geçirdi
Öyle sallama kablo işini sevmiyorum sağolsun yapan arkadaş ta baya titiz tertemiz yaptı dışarda kalan herhangi bir kablo yok

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Güle.güle kullan.

• Beğen

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Hanım varsa olmaz zaten :)

Sırf o kromlar yüzünden opc ızgarası sipariş vermiştim ama opel merkezdeki parça siparişi alan sivri zekalı arkadaş şase opc şasesi değil diye iptal etmişti. Siyah folyo kaplıyorum kaygan malzeme hemen atıyor.

Sen seramik kaplama denedin mi? Şu hologramı oda çözmezse çözümü yoktur.

Öndeki krom parçayı bildiğiniz üzere boyatmıştım, fakat kullandığı marka iyi değil. Çözümü uzun araştırmalar sonucu buldum gibi... deneyip göreceğiz. Şimdi sorun aslında yıkamada tanzikli su vurdukları için oluyor, bilmedikleri için de silerken bastıra bastıra silince doğal olarak atma yapıyor. Ayırca motorun ısısından dolayı da krom malzeme olduğu için tutmuyor bunun için o özellikle malzeme kullanmamız lazımmış ve.... aşığıdaki malzemeler baya övgü almış vaktim olduğunda boyayıp tekrar deneyeceğim bakalım.

astarf2c38193985e2717.png
wuert8e11553a5c541017.png

gokhan33tr

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
hocam hayırlı olsun güzel görünüyor. direksiyonun fotoğrafınıda görseydik iyiydi :)

• Beğen