Opel Maceram Bitti...

mratoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bugüne kadar üç aracım oldu son ikisi opeldi biri 2001 astra g ondan sonraki 2004 easytronic corsa c fakat son aracımın beni şanzımandan dolayı üç defa yolda bırakmasının ardından satmak zorunda kaldık. Kısmetse hafta son yeni aracım olan Honda Jazz'ımızı teslim alacağız bu vesile ile artık opel maceramız bitmiş oldu, ama hala gönlüm opelde eşimin ısrarı olmasaydı yine opel alacaktım her ne kadar son aracımda kötü şeyler yaşamış olsamda opel alışkanlık yaratıyor... Herkese saygılar keyifli forumlar...

phdserkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Acaba aracınızda ne gibi arızalar başgösterdi ve 3 defa yolda kaldınız? Bu konuda biraz daha ayrıntı verirseniz benim gibi easytronic kullanıcılarını aydınlatmış olursunuz.

erhanarici18

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kazasız belasız kullanmak dileğiyle
eminim bi gün opele geri döneceksiniz
;)

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yeni aracınız hayırlı olsun

2005 yılında corsa ile jazz arasında kalmıştım ama dizel olması nedeniyle corsa yı seçmiştim

coldekiadam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel'den sonra Honda ilaç gibi gelir ..

Kazasız belasız ve sorunsuz günler.

H

hkndvc

Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar bugüne kadar üç aracım oldu son ikisi opeldi biri 2001 astra g ondan sonraki 2004 easytronic corsa c fakat son aracımın beni şanzımandan dolayı üç defa yolda bırakmasının ardından satmak zorunda kaldık. Kısmetse hafta son yeni aracım olan Honda Jazz'ımızı teslim alacağız bu vesile ile artık opel maceramız bitmiş oldu, ama hala gönlüm opelde eşimin ısrarı olmasaydı yine opel alacaktım her ne kadar son aracımda kötü şeyler yaşamış olsamda opel alışkanlık yaratıyor... Herkese saygılar keyifli forumlar...

Opel Şanzıman konusunda biraz zayıf sanırım, bikeresinde bende şanzımandan dolayı yolda kaldım. Üstelik manuel vitesti.

volkansan

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
yeni honda'nızı güle güle kullanın.