Opel Özel Ve Yetkili Servisleri Değerlendirmek

serefs_52@hotmail.com

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ankara başkente sonra şaşmaza geçen opel özel servis ustası tam 9 defa şanzuman indirdi kaldırdı sonra beyin araızalı dedi beyintaktık arıza düzeldi şimdide abs ve tcs lanbaları yanıp sönüyor usta sag arka polye değişecek diyor teck 2 ye bağladık sag arka polye açık yazdı bence kablo yu kopardılar arıza olsa kafasına göre düzelip tekrar bozulurnu adı ayhan opel benim çıkan beyni bile vernediler sonrada 9 kere indirdiği şanzumandaki beyin yerine başka hiç alakası olmayan beyin kakalamaya çalıştılar bunları yapanları ortaya koyalımki kimsenin canı yanmasın .

MALİYECİ1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok yararlı olur. koca bursa da adam gibi işini yapan ekonomik opel ustası yok. 1-2 tane var onlarda servis (opel neskar) gibi çalışıyor[/QUOT

Herkese Selam. Özel opel yetkili servise ihtiyacım vardı. Bursa'da opel araçlardan anlayan burnundan kıl aldırmayan usta var mı? Emme manifold temizliği yaptırmayı düşünüyorum. 1. Vitesten 2. vitese geçişte tekleme yapıyor. Bursa da bilinen ustaları arkadaşlar paylaşırlarsa memnun olurum.

freeens

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar hepinize kolay gelsin. aracım çorsa c 1.3 cdti easytronik. İstanbul kartal oto sanayisinde önerebileceğiniz işini bilen pahalıcı olmayan usta veya servisler varmı. önerilerinizi ve tecrübelerinizi paylaşırsanız seviniriz. birde orijinal parça ve filtreleri nereden temin edebiliriz. tşk.

Acarx

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
Kartal-Pendik-Tuzla civarında bende kaliteli işçiliği olan bir yer arıyorum.

Önerisi olan varsa çok minnetkar olurum.

Teşekkürler.

Not : Sakın Gebze de önermeyin hepsi kasap :)

davutoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar hepinize kolay gelsin. aracım çorsa c 1.3 cdti easytronik. İstanbul kartal oto sanayisinde önerebileceğiniz işini bilen pahalıcı olmayan usta veya servisler varmı. önerilerinizi ve tecrübelerinizi paylaşırsanız seviniriz. birde orijinal parça ve filtreleri nereden temin edebiliriz. tşk.

http://www.onlineyedekparca.com/#index

freeens

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

wings35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar hepinize selamlar İZMİR de vectra c için boya konusunda (araç komple boyanacak) servis yada özel servis aramaktayım. gaziemir opel boyaya 5000TL çekti. aracın yaşı ve değeri gereği pahalı bulduk. tavsiyelerinizi bekliyorum

ceyhunistan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar merhabaşu aralar ücretsiz araç sağlık kontrolü yapıyor opel.yaptıran var mı ve neler var acaba? iyi forumlar.

osmn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar.
aracım astra j 1.4T.
araçla seyir halinde iken hararet anlık 100 110 a ulaşıp tekrardan 90 a iniyor(nadir olan bir durum tabi). şehir içi kullanımda hiç olmadı sadece şehir dışı kullanımda oluyor.
bu durum normal mi. bu arada aracım tüplü.

memo76

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
herkese selam.ilk aracımı Allahın izniyle aldım.opel corsa 2000 model 1.4 gls 16 v.arabadan anlamam.izmirde acemi bir opelciyi öpmeye kalkmayacak işinin ehli dürüst güvenilir bir servis öneriniz var mı.tecrübeli arkaşkadaşların tavsiyelerini rica ediyorum.