opel ram servis hakkındaki yorumlarınız

omeraga82

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
debriyaj ve ön arka fren balatalarını değiştircem bu hafta içi. Her zaman gittiğim bosh servisi vardı ama parçaları aldığım yer maslak opel ram servisi can ustayı tavsiye etti. Özellikle araba 2.5 olduğu için, servis hakkındaki yorumlarınız yada fikirleriniz nedir ???

UCEOZE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba.benimde 1.6 classıc astramın garantisi bitince özel servis olarak ram servis can beye götürmüştüm.genel olarak kontrol ve 2.yıl bakımı için.bana ön amortisör takozlarının değişmesi gerektiğini ve orjinali kadar iyi bir parça ile değiştirdiklerini söyledi sadece iki ön amortisör takozu için 70 +70 toplam 140 ödemiştim.sonra orjinal takozun tanesinin 25-30 tl civarında dışarıda satıldığını öğrenince güvenim kalmadı.ram servisin sırasında 150 mt ileride opel denge özel servis var artık oraya dursun ustaya gidiyorum.işçilik iyi fiyat uygun zaten orjinal parçalarıda aluçlar opel yedek parçacıdan alıyorum çok memnunum.

kutoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aman uzak dur kardeşim. Arabayı yeni aldığımda birkaç kez gittim. Easytronic vites geçişleri sert diye. Her gittiğimde baskı balata değişimi dedi. Bende iade eder diye değiştirmedim. 2 sene oldu halen bir bozukluk yok :) Daha sonradan gittiğim ustalar hiçbirşey yok dediler. Neticede easytronic de bazen vites geçişleri sert olur normal dedi. Bu Opel Ram ve özellikle "can" alacak ya 900 TL mizi hep bozuk dedi :mad:

Eski çalıştığım şirketten bir arkadaşının arabasına baskı balata değiştirdi, 1000 KM sonra gene kaldı yolda araba. O da memnun kalmadı. Neticede baskı balatanın garantisi olmaz ama benim arkadaşda araba kullanmayı bilmiyor değil ki be kardeşim. Arabasını 60.000 KM sonra getirmiş, baskı balata bilye değiştirdiler 1000 KM sonra gene aynı. Başka servise gitti tekrardan 900 Tl bayıldı şimdi sorunsuz 30.000 KM dir kullanıyor.

kutoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fren balatanı parçacıdan alacaksın. Git bi servise, kaça değiştirirsin de. Sana 50 TL diyecek maximum. Tamam diyip yaptıracaksın işlemi.,

Ayrıca en iyi fren balatasıda ATE dir.

Son düzenleme:

omeraga82

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler sağolun bu yorumlardan sonra gitmemem gerektiğini anladım:)

Tuluhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende 3 sene evvel arıza ışığ yaktığında sanayide görüp girmek zorunda kaldımdı...arabanın oksijen sensörü arıza veriyordu..değiştirmemiz lazım dediler ve bosh yada gm marka kısaca orjinal yerine kendi ithalimiz ve sorun çıkarmaz diyerekten noname bir sensör takıldı...3 gün sonra araba hiçgaz yemez oldu..gittiğimde bu sefer bosh takalım ozaman dediler ve bunlar sorunlu çıktı kusura bakmayın dediler..güven sıfır oldu tabiki bende...Ayrıca arabayı incelediler ön takım gidik dediler ve 380 tl fiyat çıkardılar yok amortisör takozu vs...dedim yok kalsın :)...kendi servisim ataköy civarında olunca girmek zorunda kalıp kazık yediğim bir yerdir tavsiye etmemm...

peter

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel servis

maslakta opel ram tavsıye edebılırım opelden ıyı anlıyorlar fıyatlarıda gayet uygun ben 30,000 bakıma balata dahıl 210,00 ödedım formda yazılanları okudum bıraz tereddutum vardı ama hıc yazalanlarkadar abartılı bır yer degılmıs aracıma cekap yattılar ıc dıs yıkama motor temızlıgı yaptılar hızmetlerı cok guzel ve kalıtelı umarım denersın

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Formun ana sponsoru olan OPEL TEAM servisi düşünmenizi öneririm.

baymustang

Organizasyon Sorumlusu
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende daha önceden gittim fiyatlar yüksek diye yaptırmamıştım
şimdi memnunum halimden arkadaşlarımda :)