Opel vectra b yardım edın lutfen

• Konuyu başlatan unforgattable
  • Başlangıç tarihi
U

unforgattable

Bilgi Girilmemiş
herkese iyi günler bende bir ay önce çok isteyerek bi vectra aldım ama almaz olaydim arabayi alırken bi kaç ustaya göstererek aldım arabada sorun yok dediler bende aldım güzel güzel biniyordum ilk arabam olduğundan üzerinde duruyordum 'taki sorunlar başlayana kadar bir gün arkada beyaz duman atigini gördüm hemen internetten araştırmaya koyuldum sonucta conta yanması olduğunu anladım arabayı kullanmadım bi hafta yattı yaptırmak için servise gittim üst kapak contasi dedi usta neyse fiyat istedim bakmadan birşey diyemem dedi bıraktım bende arabayı ise gittim diğer gün babam gitti durum öğrenmek için kapak değişmesi gerek dedi toplamda 2000 tl maliyet çıkardı daha ayı dolmadan dert yanmaya başladım zaten ailem ile kötü olarak aldım ne yapacağımı bilmiyorum sizce ödeyeceğim ücret fazla değil mi su kaçırıyor diye olaya girdik 2000 lira cepten çıkacak gibi ondan öncede buji buji kabloları bibon değiştirdim usta araba tereyağı gibi oldu dedi 3 gün sonra duman sorununu fark ettim acaba servis beni acemi görüp keklemeye mi çalışıyor anlamadım

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
100 kere dedik kendinizi tanıtın diye. 1 hafta uyarı banı. Sizi de 3 kez konularınızı düzenleyerek yönetici uyarmış. Mesaj adetinizi 0 yapıyorum, daha konu açarsanız, mecbur kendinizi tanıtacaksınız!