OPELCARCLUB.COM Opel Forumu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Merhabalar,
www.opelcarclub.com ismini aldım. Bilmeyenler için;
opelcarclub.com.png

Şu şekil bir forumdu. Astra H için önemli kaynaklar vardı, çok kötü olmuş, silinmesi.

Ayrıca
www.ophell.net sitesi de bende. Bilgi birikimi çoktur içinde. Ama aktif değil, Forum işlerine meraklı olan arkadaşlara devredebilirim.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Opel araçlarına sevdalı arkadaşlar için güzel bence.

REC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben üyeydim buraya. Anahtarlık ve ayna altına asmak için oto kokusu göndermişlerdi, hepsi çok kaliteliydi.

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Ben üyeydim buraya. Anahtarlık ve ayna altına asmak için oto kokusu göndermişlerdi, hepsi çok kaliteliydi.

Eski sahibine ulaşamadım. Dosyaları paylaşmak veya satmak isteseydi alacaktım

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Bende telefon numarası vardı ama yıllar geçti, kayboldu gitti.

İlla ulaşmak isterseniz birkaç dolaylı bağlantı biliyorum..

Amacım forum içindeki bilgilere yazık olmasın. Eski serverına yönlendirdim ama orası da silinmiş anlaşılan. Zannetmiyorum elinde yedeği olsun. Yazık olmuş.

Sırf içindeki bilgiler dursun diye, www.ophell.net i satın aldım koydum kenara sorunu olan googledan gelirse bulsun diye.

Bakalım kısmet, ulaşabilirsek, yedekleri varsa, vermek de isterse kaynak olarak açmak lazım. Aktif üyesi vs. de kalmamıştır, oluşmaz da daha. Facebooktan sonra forum işi öldü. Bende bir taraftan mail adresine bakiyim, ilgin için teşekkürler, denemekte fayda var.

Sanırsam parça işi de bitmiş. Sahibi aynı ise http://www.[B]opel[/B]gmparca.com/

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Zaten form sitelerinin canına okuyan sosyal paylaşım siteri oldu. Onca emek çöpe gitti yedi yıldır aynı sitemle devam ediyorum ama bu yıl devam edip etmeme arasında gidip geldim resmen. Çünkü içinden çıkışmaz bir noktaya getirdi paylaşım siteleri.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Opelcar'ı bizden ayrılan üyeler kurmamışmıydı?

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
[MENTION=3550]astra_metin[/MENTION] sahibi olabilir sanırsam. Zamanında tartışmalar, gruplaşmalar vs. yaşanmış her neyse.

Sanırsam savaş abi, ben geçmişi bilmiyorum, umarım içindeki kaynaklar yazık olmaz.

REC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Amacım forum içindeki bilgilere yazık olmasın. Eski serverına yönlendirdim ama orası da silinmiş anlaşılan. Zannetmiyorum elinde yedeği olsun. Yazık olmuş.

Sırf içindeki bilgiler dursun diye, www.ophell.net i satın aldım koydum kenara sorunu olan googledan gelirse bulsun diye.

Bakalım kısmet, ulaşabilirsek, yedekleri varsa, vermek de isterse kaynak olarak açmak lazım. Aktif üyesi vs. de kalmamıştır, oluşmaz da daha. Facebooktan sonra forum işi öldü. Bende bir taraftan mail adresine bakiyim, ilgin için teşekkürler, denemekte fayda var.

Sanırsam parça işi de bitmiş. Sahibi aynı ise http://www.[B]opel[/B]gmparca.com/

Ulaşabilirsem, size haber vereceğim. Dediğiniz gibi, yazık olmasın. Ağırlıklı olarak H kasa mevcuttu forumda yanılmıyorsam, güzel bilgiler ve çeşitli projeler vardı. Belki birilerinin işine yarar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...