Opelim.Net T-Shirt ve Sticker

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
zor değil, dostum, EMRE isterse olur,,

Bunun için kaynak yaratmak lazım. Bu tür şeyleri söylemek istemem ama daha öncekini kendim finans ettim. Bir kaç arkadaş ücreti ile alarak bana destek oldu. Ticari amaç yok zaten burada, ben ticari amaçla bu ürünleri yaparım diyen varsa, ortak fiyat belirleriz ihtiyaçlar giderilir. Yok ticari değilim de bu eksiklik ortadan kalksın diyen arkadaş varsa, desteklerini bekleriz.

tasmaniandevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ankara da yapılması durumunda bir miktar finanse edebilirim. Bu arada maliyeti nedir bunların? Yani kaç tanesini kaça yapıyorlar?

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Ankara da yapılması durumunda bir miktar finanse edebilirim. Bu arada maliyeti nedir bunların? Yani kaç tanesini kaça yapıyorlar?

150 lira gibi rakama, 100 adet Oracle marka sticker çıkıyor. Kendisi, Arkadaşı tabelacı olan varsa bende hazır dosya yok. Dosyayı da kendileri tasarlayacaklar.

tasmaniandevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende bir PNG dosyası vardı, siteden indirmiştim.

opelimnet.png

miralay

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
Ben Tekirdağ/Çorluda ki reklam ve tabela işi yapan abimle bir konuşayım sticker işini. Eğer stickerlar aynı şekildiyse benim aracımda bir tane yapışık bir tane de yedek var ondan çalışırız.Zaten koca Kocaelinde benim araç haricinde stickerli bir tane araba görmedim :(

A.Murat Sunar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben Tekirdağ/Çorluda ki reklam ve tabela işi yapan abimle bir konuşayım sticker işini. Eğer stickerlar aynı şekildiyse benim aracımda bir tane yapışık bir tane de yedek var ondan çalışırız.Zaten koca Kocaelinde benim araç haricinde stickerli bir tane araba görmedim :(

Kocaeli Opelim Sticker ' lı araç + 1 :)