Opelim.Net T-Shirt ve Sticker

samet59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ücret ne kadar acaba ona göre bu ay bayaa açıldım eğer uygun olursa 2 tane almak istiyorum sticker için kargoya gerek yok sanki mektup ile yollayabilir

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
ümit bende istiyorum. Kargoyu ödemeli gönderebilirsin tabi mümkünse. Pm mesaj beceremedim. Ihtiyarlık ışte:D

tasmaniandevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
"kayıboyu11 isimli Üyemiz ya Özel Mesaj alamıyor yada almak istemiyor. Bu sebebten dolayı Özel Mesajınızı gönderemiyoruz."

Mesaj kutusu mu doldu acaba? tasmaniandevil12@yahoo.com a mail atabilirsiniz.

sağol. ben mail attım. gerekirse adres bilgilerini de gönderirim ( belki ayarlardandır bir bakayım becerebilirsem:D)

<table border="0" cellpadding="0" cellspacing="3" width="100%"><tbody><tr><td>This forum features a visitor messaging system that allows members to send messages to one another publicly.

If you do not want to receive visitor messages, you may disable the visitor messaging system. </td> </tr> <tr> <td><label for="cb_vm_enable"><input name="options[vm_enable]" value="1" id="cb_vm_enable" checked="checked" type="checkbox">Enable Visitor Messaging</label></td> </tr> </tbody> <tbody id="vmoptions"> <tr> <td>
You may limit the usage of your visitor messages to just moderators and your contacts.</td> </tr> <tr> <td><label for="cb_vm_contactonly"><input name="options[vm_contactonly]" value="1" id="cb_vm_contactonly" type="checkbox">Limit usage of Visitor Messages to Contacts</label></td></tr></tbody></table> bu ne anlama gelirki

tasmaniandevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
s bu ne anlama gelirki[/B]

Abi en alttan Türkçe yi seç önce :D

Özel Mesaj ayarları-----------------------------------------
Forumumuz Özel Mesajlaşma Sistemine sahiptir. Özel Mesaj sayesinde diğer Üyelerimiz ile Mesajlaşma imkanına sahip olursunuz.

Diğer Üyelerimiz ile Özel Mesajlaşmak istemiyorsanız bu Sistemi kapalı tutun.
X Özel Mesajlaşma Sistemini kullanmak istiyorum

Burayı işaretlemen lazım abi. Aşağıda ingilizcesini de koydum.

Private Messaging------------------------------------------------
This forum features a private messaging system, which allows members to send messages to one another privately.

If you do not want to send or receive private messages, you may disable the private messaging system.
X Enable Private Messaging

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
ümit orjinal ayarlar zaten. Bunlar işaretli ve dil türkçe. Ben mail attım sana. ilgine teşekkür

samet59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ümit abi bana da ayırır mısın mümkünse 1 kırmızı 1 sarı istiyorum ayrıntıları mail den konuşabiliriz

vectra_35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ümit kardeşim çok teşekkür ederim,bugün elime ulaştı arka cama hemen yapıştırdım:rakir:

zg9DFMJgdpAAAAABJRU5ErkJggg==

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    12 KB · Görüntüleme: 26

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
benimkide geldi. bir ara yapiştırıp paylaşırım. teşekkürler