orjinal teybe tesisat

• Konuyu başlatan mlh_brs
  • Başlangıç tarihi

qsilver

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yeni astra ve corsanın orjinal teybine takılmış tesisatlar dinledim.Kendimde de corsa var ve kullanıyorum.Ses kalitesi gayet güzel.Hatta tahmin ettiğimden güzel bile diyebilirim.Tesisatı taktırmadan önce Konuyu çok araştırdım.Herkes orjinalde kalite düşer diyordu.Şu an hiç pişman değilim.Tabiki yeni bir teyp almak ses kalitesini artırır fakat orjinal de Yeterince kaliteli bence.Orta konsolu bozmanın hiç anlamı yok.Ayrıca yol bilgisayarı olan arabalarda zaten çıkartamazsınız orjinal teybi çünkü kontrol düğmeleri teyp üstünde

ihyaa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yeni astra ve corsanın orjinal teybine takılmış tesisatlar dinledim.Kendimde de corsa var ve kullanıyorum.Ses kalitesi gayet güzel.Hatta tahmin ettiğimden güzel bile diyebilirim.Tesisatı taktırmadan önce Konuyu çok araştırdım.Herkes orjinalde kalite düşer diyordu.Şu an hiç pişman değilim.Tabiki yeni bir teyp almak ses kalitesini artırır fakat orjinal de Yeterince kaliteli bence.Orta konsolu bozmanın hiç anlamı yok.Ayrıca yol bilgisayarı olan arabalarda zaten çıkartamazsınız orjinal teybi çünkü kontrol düğmeleri teyp üstünde

dostum bende 2004 astra g enjoy var. alt taraftaki bosluga takmayı dusunuyorum yeni teyp i. simdi orjinali kalınca ciddi sekilde tesisat kurdugumuzda ses artıyor mu. yoksa bi yerde kaldıramadıgı oluyor mu

qsilver

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dostum bende 2004 astra g enjoy var. alt taraftaki bosluga takmayı dusunuyorum yeni teyp i. simdi orjinali kalınca ciddi sekilde tesisat kurdugumuzda ses artıyor mu. yoksa bi yerde kaldıramadıgı oluyor mu

soruyu tam anlamadım ama neyse.orjinal teyple yeni bir teybin tabiki çıkış değerleri farklı olduğundan sesde kalite farkı olabilir ama orjinal de gayet iyi iş görüyor.Eğer senin sorduğun kapı hoparlörlerinin ses kalitesi değişirmi ise evet yeni bir teyp ile ses değişebilir.Ayrıca tesisat yaparsan amfi kullanacaksınız zaten, kapı hoparlorlerine amfi bağlayabilir yada component takabilirsin böylece bas ve tiz dengesi de sağlanmış olur.Bütcen ve arabada yerin varsa tercih meselesidir güzel bir teyp takılabilir

grii_35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teyibin hoparlör çıkışını kullanarak bunları amfi çıkışına çeviriceksen kullanıcağın aparat seçimin önemli bu konuda helix aac yi şiddetle tavsiye ederim genelde tesisatçılar daha basit çeviricileri kullanmayı tercih ediyorlar ama imkanınız varsa bu üründen temn edip kullanmanızı tavsiye ederim

fellatore

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aldığın anfi de high input level ve de low input level diye ses girişleri var ise ayrıca bir aparat almana gerek kalmıyor bunu ne diye söylüyorum ben de senin gibi uğraşmıştım zamanında jbl 75.4 anfide bu özellik mevcut orjinal teyp çıkışlarını direkt olarak amfiye girebiliyorsun...