Oto Karşılaştırma: Honda Civic & Opel Astra

Oto Karşılaştırma: Honda Civic & Opel Astra

• Kullanılan toplam oy
    154

MERKEZ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sağdece honda değil. Genel olrak japon mühendisler işleriniş çok iyi yapıyor. Yeni model tasarlarken en ufak vidasına kadar baştan tasarladığı için sonuç başarı.

ünal

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Ben astra'ya verdim oyumu...belki honda kullanmadığımdan...belki'de opel'in iç konforunun daha hoşuma gittiğinden...Arkadaşlar opel sitesinde , birçoğumuz'un kullandığı astra'yı kendi sınıfında diğer araçlar ile kıyaslamak ve oyumuzu başkasına vermek ...??? :confused: :cool:

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben astra'ya verdim oyumu...belki honda kullanmadığımdan...belki'de opel'in iç konforunun daha hoşuma gittiğinden...Arkadaşlar opel sitesinde , birçoğumuz'un kullandığı astra'yı kendi sınıfında diğer araçlar ile kıyaslamak ve oyumuzu başkasına vermek ...??? :confused: :cool:

Opel severelerin buluştuğu bir sitede eğer rakip bir firmanın aracı Opel'in bir modelinden fazla oy alıyorsa oturup düşünmesi gereken biz değil, Opel mühendisleri ve yöneticileridir. Hasbel kader belki bu oylamayı görürler de biz nerede hata yaptık diye düşünürler. ;)

Type-r

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel severelerin buluştuğu bir sitede eğer rakip bir firmanın aracı Opel'in bir modelinden fazla oy alıyorsa oturup düşünmesi gereken biz değil, Opel mühendisleri ve yöneticileridir. Hasbel kader belki bu oylamayı görürler de biz nerede hata yaptık diye düşünürler. ;)

Nerde o günler abi. İnşallah görürler. :)

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
gerçekler acıdır :D:D...

FTH

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra h hb ile Honda civic karşılaştırılsaydı düşünmeden Astra derdim. Astra h sedanın arka tasarımı benimde hoşuma gitmiyor. O yüzden oyumu civic e verdim. (O kısa ön tarafının olmasına rağmen)

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kesinlikle Astra sedan yol tutuşu,malzeme kalitesi,işçilik,bagaj büyüklüğü yakıt tüketimi olarak çok daha iyi Civic ten ayrıca arada 10hp olmasına rağmen uzunda Civic i yakalayıp tokatlayabiliyor. tasarımıyla çok övülen Civic in bence çok büyük eksileri var bence çok biçimsiz bir araba zaten içine hiçbişey söylemiyorum hertaraf bir yerde el freni bile unutulup sonradan eklenmiş gibi tüm bunların yanında Astra Sedanı beğenmiyorsunuz ama sonradan sedana çevirilmesi rağmen arkası hiçte eklenmiş gibi durmuyor

ünal

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et

Başkanım , belki'de bizler kullandığımız araçları sorğulamalıyız.....:cool:
- Anketlerde pek tercih edilmeyen,
- Servislerinden çoğunlukla şikayet olan,
- Alman bilinen ama kimin olduğu yada olacağı tartışılan ,
- En çok şikayet edilen araç diye tartışılan araçları kullanıyoruz...

Şahsen ben aracımdan memnunum...sonuna kadar'da aracımın ve model kalitesinin arkasındayım...ama bu tür anket ve tartışmalar'da opel'in geri planda tutulması galiba biraz zoruma gidiyor...:(

Opel yetkililerinin bizleri duymasını ve çözüm üretmesini beklemek,tavşan'la Dağ hikayesini aklıma getiriyor...hani dağa küsmüş'te dağın ruhu bile duymamış..

Başkanım bizde'mi HONDA alsak naapsak...:D

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
sedanda honda , hb de astra güzel:D