Pert Passat Lütfen Yardım...!!!

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Elektronik aksam bu belli olmaz kaldı kı passat ta ben olsam böyle bir riske girmezdim ileride hadi en ufak bi arıza verse en az en ufak arızada 200-300 ytl masraf olur madem 35 vereceksin al bi astra h sıfırından kafanda rahat olsun sende bildigin arabaya bin yinede sen bilirsin.

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
elektronik aksam bu belli olmaz kaldı kı passat ta ben olsam böyle bir riske girmezdim ileride hadi en ufak bi arıza verse en az en ufak arızada 200-300 ytl masraf olur madem 35 vereceksin al bi astra h sıfırından kafanda rahat olsun sende bildigin arabaya bin yinede sen bilirsin.

+1978

canata7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Unutmayalım ki bu araç a bi daha kasko yapılmaz buda göz önünde bulundurulması gereken önemli bir unsur...Hadi kasko yapın denildiğinde bu araç zaten pert deniliyor...

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta benım bıldıgım dızel motora su kacınca dagıtılıp toplanıyo tekrrdan ee ıc doseme ıslak dura dura koku yapmıstr hanı belkı sacma gleıcek ama dıscovery tv de ızlemıstım adamlar aracın ıcıne kokan bısı koydular 1 hafta mı ne sonra arcın ıcını komple sokup teısleyıp taktılar satamadılar deney yapmıslardı koku cıkmıyo eee bı neyın kac para ? benım bıldıgım su anda en pahalı parca woswos parcalrı turkıyede hanı bmw merco harıc eee kadranı bıle elektronık bunların yanıbnce o arac anca parcalanıp satılır kullanılcagını pek sanmıyorum ya basını agrıtma bnde bı ara ole kazalı flean dusunmustumde degmez yanı gıt al bı astra vectra ohhh

Ghent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım yanaşmayın allah aşkına yaa,arabanın her yeri gidiktir...Ne devre kalmıştır,ne beyin,ne elektronik aksam..Dizelmiş bir de..Turbosu,enjektörleri..motorda da bir sürü parçanın değişmesi gerekli.. 35.000 tl veriyorsunuz , hadi 10.000 tl falan olsa anlarım,az para değil , 2 milyar koyup sıfırını alabiliyorsunuz,baz da olsa...İleride ne gibi sorunlar çıkarır kim bilir? Bir yeri çürümüş,pas tutmaya başlamış olabilir? Ne gerek var yahu. Ben opc aldım,sağında solunda çizik var diye sinir olup duruyorum,böyle araç alınır mı yahu..

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sercan hiç bulaşma arabanın su ıcınde en az bir 2-3 saati vardırki buda her yeri akvarum gıbı olmus ve bütün elektronık aksamının gittiğinin kanatıdır....

otto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
elektronik aksam sıkıntılı olur.
geçen sene arkadaşım 2000 model passatını iç yıkamaya verdi koltuklar tavan vs. 2-3 hafta sonra aracın dijital klima sı iptal ne görüntü var ne hareket devrelerine su almış ve oksitlenmiş söküldü temizlendi ondan sonra kendine geldi.

söylediğinize göre sizin araç komple suya girmiş su ve nem elektroniğin azılı düşmanı o model passatın koltuğu bile elektrikli diğer elektronik donanımı düşünemiyorum bile.

Feyzullah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
photo.php

abowww hiç bulaşma...ayrıca bu yay ne ordaki nerden düşmüş oraya

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
35000 tl riske etmektense 41-43 bine yeni superb alın 1.4tsı
15-20 civarı arabalar olsa anlarım ama 35lira riske atmak için çok fazla

msm89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracın arka yayı o farkettiyseniz aracın sol tarafı yerde ;) sakın bulaşma bu arabaya minimum 10 15 bin masrafı var e 50000 e de kilometreli bi passat bulunur bence aklın varsa bulaşma 20000 e anca satarsın sonra ...