Pert Passat Lütfen Yardım...!!!

_SeRcAn_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çıldırmak üzereyim anlamıyorum amcamı ben bi şeyden anlamıyomusum arabayı alıp kullanacak benim ama hiç bir fikir sabihi olmaıyorum hangi arbayı sölersem söyleyim yaramaz diyip duruyoo...:( :( sitedeki yorumları gösterdim hiç bi şey demedi ben halledicem diyip duruyo kaldıki bu zamanda kaskosuz arabaya binmek delilik gibi bi şey :( :(

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bana kalirsa sen kafaya koymussun ama yeni nesil arabalarda bilhassa yeni passatlarda ki elektronik donanim icinde onlarca elektronik beyin var suya dalmis bir arabada bunlarin hepsi de gitmistir ben olsam birak o fiyati 20 bine bile almam .ama karar sizin tabiki o araba simdilik calisir duruma gelse bile cok sikintilar cektirir ben eminimki o arabayi ayaga kaldirmaya calisacagin payraya aynisindan piril piril bulursun..

_SeRcAn_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bana kalirsa sen kafaya koymussun ama yeni nesil arabalarda bilhassa yeni passatlarda ki elektronik donanim icinde onlarca elektronik beyin var suya dalmis bir arabada bunlarin hepsi de gitmistir ben olsam birak o fiyati 20 bine bile almam .ama karar sizin tabiki o araba simdilik calisir duruma gelse bile cok sikintilar cektirir ben eminimki o arabayi ayaga kaldirmaya calisacagin payraya aynisindan piril piril bulursun..

ihaleyi kaybederiz inşallah ;);) kurtulurum bu dertten çarşamba günü ihale war her şey çarşamba günü belli olacak bakalım hayırlısı :(:(

_SeRcAn_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
passat ihalesinde ilk 3 ün içindeyiz her şey çarşamba belli oluyo

ilk ihale werieln teklif 27,500
ikinci ihalde werilen teklif 30,500
son ihale için werilecek teklif 35,000 weya 35,500 hadi hayırlısı...

MuL@T

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
passat ihalesinde ilk 3 ün içindeyiz her şey çarşamba belli oluyo

ilk ihale werieln teklif 27,500
ikinci ihalde werilen teklif 30,500
son ihale için werilecek teklif 35,000 weya 35,500 hadi hayırlısı...

hayırlısı neyse öyle olsun;)

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
VAlla Sercan İyiliğinimi istiyorum kotulugunumu ama ınsallah kazanamazsınız ıhaleyi...

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o arabayı sanayiden çıkardığın an gider kendi ellerinle denize geri atarsın:D

Her şeyi elektronik kontrollü bir aracın suya düşmesi demek, her yerinin oksitlenmesi demek. Hele tuzlu deniz suyu ise tamam:D:D

En basit örnek cep telefonu bile suya düşünce, hatta birazda bekleyince mefta oluyor:D:D

Feyzullah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla geçen taşıyıcı 3 ü izledim a6 ile göle daldı sonra nasıl oldu anlamadan traktörle çekip çıkarttı iki defa marşa bastı ve çalıştı.hiç bi şey olmamış gibiydi :D inşallah seninkide öyle olur alırsan tabi :D ama genede o film sen bulaşma :D

_SeRcAn_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar sewiniyim mi üzülüyüm mü bilmiyorum werdiğimiz teklif 35,500 oldu ama ihaleyi kaybettik :( :( 36,500 e gitmiş araba alan kişiyede hayırlı olsun diyim ne diyim bu gün öğlen 12 de haber geldi sizlerlede paylaşıyım dedim :) :) üzülmedim aslında arabada bi çizik olunca bile insanın içine sinmiyo kalkdıki pert araba alıcaktık hayırlısı buymus diyip geçtim hayırlısıyla bi araba alsaydım :( :( :(