S-Dizayn Krom Cam Çıtası

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş
Ynt: S-Dizayn Krom Cam Çıtası

SULEYMANHOCA link' Alıntı:
bende almak için girdim ama bende görünmüyor 10 tl ?? çıta almıştım daha önce
01.01.2013 – 01.06.2014 tarihleri arasında 3 ve üzeri satın alma yapmış ve üye olduğu tarihten itibaren tüm işlemleri sonucunda %100 itibarla değerlendirilmiş alıcı üyelerimize destekleri için teşekkür ediyor ve 'Cüzdan'larına 10 TL dolduruyoruz. 'Üyelik Doğrulama'larını tamamlamış alıcı üyelerimiz bu parayı ilk yeni alışverişlerinde kullanabilecek, 'Üyelik Doğrulama'larını henüz tamamlamamış alıcı üyelerimiz de, doğrulamalarını tamamladıklarında kullanmaya hak kazanacaklardır.

SULEYMANHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

doğrulamaları yaptım az önce daha önce yapmamıştım ama üyelik eskiydi ondan sanırım neyse.. ama ürün çok güzel  hayırlı olsun size..

İ_U

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

01.01.2013 – 01.06.2014 tarihleri arasında 3 ve üzeri satın alma yapmış ve üye olduğu tarihten itibaren tüm işlemleri sonucunda %100 itibarla değerlendirilmiş alıcı üyelerimize destekleri için teşekkür ediyor ve 'Cüzdan'larına 10 TL dolduruyoruz. 'Üyelik Doğrulama'larını tamamlamış alıcı üyelerimiz bu parayı ilk yeni alışverişlerinde kullanabilecek, 'Üyelik Doğrulama'larını henüz tamamlamamış alıcı üyelerimiz de, doğrulamalarını tamamladıklarında kullanmaya hak kazanacaklardır.

dorulama yaptım yinede vermedi 10 tl .doğrulama yapmayan arkadaşlar yeni üyelik açıp dorulama yaparsa 10 tl gelecek

İ_U

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bende alacaktım ama kaldı artık