S-Dizayn Krom Cam Çıtası

İ_U

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: S-Dizayn Krom Cam Çıtası

SULEYMANHOCA link' Alıntı:
hemen doğrulama yapmayıp yeni üyelik açsaymışız olcakmış:( geçti artık neyse kısmet
Aslında fark ettim ama doğrulayınca gelir belki diye yaptım olmadı

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Arkadaşlar satın almak isteyenler için; foruma özel son indirimler.

zinarturgut

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
Hocam evde sürahiyi yıkarken lavabonun içine düşürdüm, düşmesi esnasında yakalamaya çalışırken en sivri kesilen yeri avcumun içini dışardan içeriye kadar kesti. Yalnız yaşadığım için panik oldum, o kadar kanı görünce. Koşa koşa banyodan havluyu kaptım. Bana gelmeyi planlayan arkadaşım vardı telefon açtım kapının önüne gelmiş, hemen hastaneye gitik dikiş attırdık, serum yedik falan... Sanırım hayatımın en stresli anlarından biriydi. Allah kimseye yaşatmasın.

Çok geçmiş olsun.

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

Benden başka kimse almamış ya  :D Forumdaş araç üzerinde görmeyince tatmin olmuyor yarın ben takarım nerden aldın soruları gelmeye başlar  :)

VIII

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
Hocam evde sürahiyi yıkarken lavabonun içine düşürdüm, düşmesi esnasında yakalamaya çalışırken en sivri kesilen yeri avcumun içini dışardan içeriye kadar kesti. Yalnız yaşadığım için panik oldum, o kadar kanı görünce. Koşa koşa banyodan havluyu kaptım. Bana gelmeyi planlayan arkadaşım vardı telefon açtım kapının önüne gelmiş, hemen hastaneye gitik dikiş attırdık, serum yedik falan... Sanırım hayatımın en stresli anlarından biriydi. Allah kimseye yaşatmasın.
Geçmiş olsun

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

madmax50 link' Alıntı:
Benden başka kimse almamış ya  :D Forumdaş araç üzerinde görmeyince tatmin olmuyor yarın ben takarım nerden aldın soruları gelmeye başlar  :)

Ben de alacağım bensiz olmaz :)