Sakarya'lı Opelciler Buraya !!!

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yok yok duymaz duysa bile gelmez söz aldım ben gitmeden önce... :D

şevko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi galiba beni anca polis balasa durcam:D

bu hafta istanbul mesaim bitiyor bundan sonra sap-anca

sagopagizmo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar nasılsınız :)
Bir selam vereyim dedim bayadır giremiyorum buralara..
geçenki ormanpark buluşmasınada gelemedim..
8e doğru gittim ama kimseyi göremedim neyse birdahaki buluşmada görüşmek üzere..

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar nasılsınız :)
Bir selam vereyim dedim bayadır giremiyorum buralara..
geçenki ormanpark buluşmasınada gelemedim..
8e doğru gittim ama kimseyi göremedim neyse birdahaki buluşmada görüşmek üzere..

Oğuz İnşallah başka zaman telafi ederiz...
Saat itibari ile bugünmü denir yoksa dünmü denir bilemicem gün olarak c.tesi kırkpınar'a ve sapanca'ya dolaşmaya gittim...Amacım Paintball olayının nerde ve nasıl yapıldığını öğrenmekti ama malesef hiç bir bilgi alamadan döndümm...Çünkü 34 plaka siyah Megane içindeki kız arkadaşlarla (kim olduklarını bilmiyorum) yolda aşık atmaktan tabela lara bakamadım :D Neyse bu aralar havalarda iyiye gitmeye başlayınca heveslenmeye başladım Paintball için ...Gerçi ilk olucak gidersem ama baya hevesliyim...Ayrıca Karting olayınıda düşünüyorum...Mangal içinde Sapanca Mahmudiye'ye gittim...ortamı kolaçan etmeye :D Çok güzel işler yapıyorlar orada,sanırım yaz aylarında hazır olur...Birde kartepe aklımda...Allah nasip ederse ayın her haftasında stres atmak için bir eylem planı hazırlamaya çalışıyorum..Tabi bunlar yalnız başıma olmucak işler..Bunun için yardımlarınıza ihtiyacım olucak... :D Mesela Paintball oynarken,mangal yaparken,Karting yaparken eşlik etmeniz gibi...Haber ve yardımlarınızı bekliyorum...Ama Ali bunları duymasın.... :D :D

şevko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bana uyar abicim gezdiğin yerler benim arka bahçem sayılır :D bisikletle bile gelirim

şu an itibariyle sapancadayım zaten

bu arada egsoz borusu büküm işi yapan yer varmı tanıdık

akyuz.cagri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
...benim okuldan arkadaşlar dün gitti paintball olyına..serwis falanda yapıomuş adam...o işi yapan arkadaşımdan yardım alırıs abi...

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
[
bana uyar abicim gezdiğin yerler benim arka bahçem sayılır :D bisikletle bile gelirim

şu an itibariyle sapancadayım zaten

bu arada egsoz borusu büküm işi yapan yer varmı tanıdık

...benim okuldan arkadaşlar dün gitti paintball olyına..serwis falanda yapıomuş adam...o işi yapan arkadaşımdan yardım alırıs abi...

Şevket Modern sanayide birine gidiyorum ben ama yapabilirmi o işi bilmem.İstersen müsait bir zamanda hallederiz...

Uyar tabii Çağrı tanık vasıtası ile halledelim şu işi havalar ısındı malum..Fiyatını falanda öğrenelim...Bugün Enesi seçim için getirmişsin..Arasaydın keşke görüşürdük ayak üstüde olsa..

Bu arada bugün bir arkadaşım Cd li Goldmaster marka bir teyp verdi..Orjinalini sökene kadar canım çıktı ama söktüm..Yalnıxz kızağı kullanılamaaz hale geldi.. :D :D Artık Goldmaster arkadaki 250 liklerin hakkını veriyor... :D

şevko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teyip hayırlı olsun abi yarın ben gidicem bi egsozcuya 4 toyotadan adaya gelirken sağda kalan sanayide inş yapar

paintboll olayında ben çok talihsizim ya direk hedefim bü cüsseyle :D

aşkın abi karşı takımda olursa olay dengelenir :D:D