sente ayarı nasıl yapılır

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Korhan sevindim canım yapman gereken bir iki tur elinle çevirmek olacaktı yani iki tur krankmilini sonra tekrar kontrol etmek...ya yanlışlığım oldu birşey olmazdı ama çalışmayacaktı çünkü iki sübapda kapanacaktı...biri tam kapandığında biri açılmaya başlaması gerek onu aklıma sonrada geldi auslass-einlass :)
şimdi senteye bakman gerekecek tekrar kayma varmı diye

pınpın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Korhan sevindim canım yapman gereken bir iki tur elinle çevirmek olacaktı yani iki tur krankmilini sonra tekrar kontrol etmek...ya yanlışlığım oldu birşey olmazdı ama çalışmayacaktı çünkü iki sübapda kapanacaktı...biri tam kapandığında biri açılmaya başlaması gerek onu aklıma sonrada geldi auslass-einlass :)
şimdi senteye bakman gerekecek tekrar kayma varmı diye

tamam abi ilk işim yarın ona bakıp kayma varmı yerine getirmek peki şimdi elle çevirdiğimde kayma yoksa yine yerine gelirmi yoksa çalışdı bikere artık oklar yerine gelmezmi

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir diş kayma varsa onu tekrar senteye getireceksin, bunu başta yapsan sök tak olmaz idi iki tur elinle akü sökük iken çevireceksin senteye getirip bakacaksın kayma varsa düzelteceksin...bu arada conta değişiminde manifoltun contasını yeni kullanacaksın hava almaması için ona bak belki ondan devir düzensizliği yapıp stopa kaçar yanlış havaya bakacaksın

pınpın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir diş kayma varsa onu tekrar senteye getireceksin, bunu başta yapsan sök tak olmaz idi iki tur elinle akü sökük iken çevireceksin senteye getirip bakacaksın kayma varsa düzelteceksin...bu arada conta değişiminde manifoltun contasını yeni kullanacaksın hava almaması için ona bak belki ondan devir düzensizliği yapıp stopa kaçar yanlış havaya bakacaksın
tamam abi yapacam üst contaların hepsini değiştim abi bakayım inşallah sentesendir düzelir:)

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ahmet abi ben mars a açmayı düşünüyorum sen dünyalısın nasıl olcak :)
gelirim dersen evelallah yine açarız bi yer :)