Sizce ne yapmalıyım ?

atomkarinca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bilen bilir acayip yoğun çalışıyorum 3 yıldır tatil yapmıyorum pazar gunlerı dısında bayramlarda dahıl her gün çalıştım. Burada 3 yöneticiyiz hepimizin birimleri farklı olasına rağmen sıkıntı oldugunda destek atıyoruz.
Şimdi tatil planlarını yaptık bende dedım ki siz otele falan gıdeceksınız ben yazlıga gidecem siz yapın ben size uyarım dedım demez olaydım
1 tanesi çıktı 14 gunluk tatılı 20 gun yapıp geldı( hadi dedik eşinden ayrıl falan filan )o yuzden dıger arkadasın ki sarktı o da 1 hafta sarkıttı oyle gıttı bende dedım ki (taa aylar öncesinden) ben ayın 22sindeki haftasonu bizimkiler yazlıktan alıp gelıcem c.tesi gelmıcem dedım patronlada gorustum hersey tamam.Alakalı alakasız herkezinde haberi var çünkü kritik 1 posizyondayım neyse
Şimdi 20 gün tatil yapan arkadaşın kız kardeşi evleniyormuş düğün Ankara dışındaymış bu hafta sonu oraya gidecekmiş ben neden bu hafta sonu gidiyormuşum

Ve ben tatile gitmiyorum 1 cumartesi yokum yani tatil yattı ramazan geldi neyse

Ya sabır

Şimdi sizce ben ne yapıyım ne deyim ölüyüm mü öldürüyüm mü

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sen neden aynı vasıftaki bir adamla muhattap oluyorsunki abi pardon?
patronun var git patronuna söyle senin üstün varsa amirin müdürün ona söyle
ama patronun zaten haberi var diyosun gidip söyle ben bugün şu saatte izine ayrılıyorum şu saatte geliyorum bilginiz olsun diyip o kendi kafasına göre iş yapan arkadaşına hiç bir şey demeden cıkıp gideceksin... bitti gitti.
patrona tutupta ben tatile gittim ama bide kız kardeşimin düğününe diyemez. dese bi cevabını alır;)

atomkarinca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya mesele muhattap olma meselesi değil yaptıkları butun iş benden geçiyo.Benım onayım olmadan olmuyo bende yokum yerime bu işi yapacak adamda şu an tatilde dedikki 1 cumartesi direk patron onayı alınsın

e abi 3 yönetici var toplam 3 u de izinli varmı böyle 1 mantık

Son düzenleme:

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
büyük şirketlerde bu tip olaylar yok işte, tatili herkes birlikte birbirine göre ayarlıyor 3 ay öncesinden :) ama günlük izin konusunda rahat izin alabiliyoruz patrondan, acil işlerde çok iyi oluyor gerçekten...

ELM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
allah sabır versin hakan abi...benceee bırakma işi biliyosun ekonomik durumlar çöküntüde..tatilinide kışın yaparsın...uludağa gidersin:)

atomkarinca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
allah sabır versin hakan abi...benceee bırakma işi biliyosun ekonomik durumlar çöküntüde..tatilinide kışın yaparsın...uludağa gidersin:)

Sorun tatil sorunu değil babam 67 yaşında mersin - ankara nerden baksan 6-7 saatlık yol Abimle anlaştık o götürdü arabayla otobusle döndü dedikki bende otonusle giderim onlarıda alır arabayla dönerim olay bu
yanı senın kardeşin önemlide benım anam babam değil mi
Tatil zaten yalan oldu gene ona eyvallah dedik zaten

CHa.AY

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
hakan abim kusura bakmayın ama arkadaşlarınızın sorumsuzluğu gibi geldi bana. artık bidakine ona göre önlem alırsınız?

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hakan sonuna kadar haklı oldugunu biliyorsunn...Neden geregini yapmıyorssun..Memleketi senmi kurtarıcaksın...Yada anan ve baban işinde öncemi geliyor sonramı...Ayrıca O tatilden dönen arkadaş bimiyormuydu kardeşinin düğünü oldugunuda,katakulliye getiriyor işi..Çakal olmuş millet çakal....