Sizce ne yapmalıyım ?

Alper-PD

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Patronun biliyorsa eğer çıkıp gidiceksin patronun düşünsün yöneticisine laf geçiremiosa senin suçun ne?

atomkarinca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar tabiki gidecemde yani bu aymazlık nedir ya nasıl bir yüzsüzlük nasıl bir düşüncesizliktir ya gelmışsin 40 yaşına embesil herif biraz ağır ol ayıptır ya onu hazmedemıyorum yani hadi yanlış anlaşılmasın da hani biraz genç falan olsa diycem ki hani daha kucuk iş hayatını bilmiyo küstü şimdi konuşmuyo komedi valla

e.sarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hakan sonuna kadar haklı oldugunu biliyorsunn...Neden geregini yapmıyorssun..Memleketi senmi kurtarıcaksın...Yada anan ve baban işinde öncemi geliyor sonramı...Ayrıca O tatilden dönen arkadaş bimiyormuydu kardeşinin düğünü oldugunuda,katakulliye getiriyor işi..Çakal olmuş millet çakal....

:good::good::good: Millet çakal olmuş vallahi....Hakan abi sanırım biraz diş göstermekte fayda var ama iş hayatı işte bin bir türlü insanlarla uğraşıyo insan haklısın ama bence lafını da pek esirgememelisin.yani bunları iş verenin düşünmesi gerekiyo.eğer kordine edemiyor lafını geçiremiyosa yok artık dicem valla.yeri geliyo patrona şu kadar kazandırdım şukadar kar ettirdim bu kadar tasarruf yaptırdım gibi cümlelerini çoğu yerde gördüm.Buna istinaden birazda hak sahibi olduğunu benim gibi herkes düşünüyodur sanırım.genede hayırlısı olsun ekmek aslanın ağzındaydı artık miğdesinde birde böyle birşey var tabikide...:cool:

27 J 4811

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi bence de diğer düğünü olan bence senin iyi niyetini kullanıyor!kız kardeşi yıldırım aşkına tutulup alelacele evlenmiyor heralde kaç zaman evelden bellidir nikah düğün tarihi gitmeseymiş o zaman tatile 'benim böle böle düğünüm var şu tarihte, hakan şimdi sen git ben sonra çıkayım' deseymiş... tolerans gösterme abi bence patronunda haberi varsa çık tatiline öbür arkadaşın da naparsa yapsın...