sorun ne acaba ?

sambardo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra b 99 model full
sabah benzin bitdi gittim 8 milyonluk benzin aldım ve marşa bastım olmadı ve zorladım
sonra gittim 10 milyonluk daha benzin aldım gene denemdim marş basıyor ama çalışmıyor
sonra tamirci geldi benzin pompası gitmiş dedi
sizce doğrumu aküde zayıfladı zorlayınca

apsimati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra b 99 model full
sabah benzin bitdi gittim 8 milyonluk benzin aldım ve marşa bastım olmadı ve zorladım
sonra gittim 10 milyonluk daha benzin aldım gene denemdim marş basıyor ama çalışmıyor ..

bu yöntemle benzin pompasının mantarlamış olma olasılığı çok fazla ...
hele bunu genel alışkanlık haline getirmişsen o zaman kader diyemezsin sen kendin ettin demek kalıyor bize...
geçmiş ola...

odabasalparslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra b 99 model full
sonra gittim 10 milyonluk daha benzin aldım gene denemdim marş basıyor ama çalışmıyor
sonra tamirci geldi benzin pompası gitmiş dedi
sizce doğrumu aküde zayıfladı zorlayınca

Kardeş 8TL lik benzini nasıl alıyon?Bizim burada 30lira doldur dedin mi ters ters bakıyo pompacılar :eek:

sambardo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
burada veriyorlar şişede :D
evet kendi hatam kabul ediyorum bilgileriniz için tşk ederim iyiki varsınız...

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bbenzin konusunda en pinpirikli olan opelci benim galiba yakıt göstergesinin yandığı birgünü hatırlamıyorum gösterge kırmızıya gelmeden hemen takviye ederim sonucta deponun alttaki benzini arac cektiği zaman o altta birikmiş ne varsa hepsini cekip motora getiriyor tavsiyem deponuzda benzininiz her zaman fazla fazla bulunsun ışığı yakmadan ekleyin

H

hardcat

Bilgi Girilmemiş
sevgili decoder bu iş paraya bakar

arifba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yok be abicim. Bi kere fulletikten sonra her yarım depoya indiğinde yeniden alırsınız.sanki benzin ışığınız yarım depoya gelince yanıyormuş gibi düşünün..
(Bunu uygulamaya çok çalıştım ama hiç bir zaman başalılı olamadım ne de olsa daha yarım depo var diye :))

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yok be abicim. Bi kere fulletikten sonra her yarım depoya indiğinde yeniden alırsınız.sanki benzin ışığınız yarım depoya gelince yanıyormuş gibi düşünün..
(Bunu uygulamaya çok çalıştım ama hiç bir zaman başalılı olamadım ne de olsa daha yarım depo var diye :))
arifbe arkadaşımızın dediği gibi depon yarıma geldiğinde kırmızıya gelmiş sayacak ve benzinini alacaksın böylece motoruda korumuş olursun ve konuyu acan arkadaşın düştüğü duruma düşmezsiniz :cool:

sambardo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arifbe arkadaşımızın dediği gibi depon yarıma geldiğinde kırmızıya gelmiş sayacak ve benzinini alacaksın böylece motoruda korumuş olursun ve konuyu acan arkadaşın düştüğü duruma düşmezsiniz

evet haklısın benim duruma düşmeyin