sprintbooster taktım!!

selim çakır

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra 1,6 2006 model aracıma gecen hafta ankarada sprintbooster taktırdım alt devirlerde bana göre muhteşem canlanma oldu gecen sene ikilemde kalıp taktırmamıştım sebebide bazı forumlarda işe yaramadığını yazmaları ve pahalı olmasından dolayı düşünmemiştim.sözün özü bg artışı ve tork yok deniyor ama alt devirler yani gaza basınca ani ivmelenme motor bayılmadan hızlanması bana göre muhteşem. 1,3 dizel arac kullandım 2000 devirede dizellerde turbo devreye girince arac taki ani ivmelenmeye benzetiyorum bu ivmelenme sadece alt devirlerde işe yarıyor. arac kullanmak daha zevkli hele benim gibi şehir içi kullanıyorsanız muhteşem hissetiriyor bir hafta deneme süresi verediler.parası biraz tuzlu 600 tl.. yazılım sordum bizim vectra c 1,6 101 bg olmuyor dediler bende sprintbooster taktırdım bir hafta deneyin beğenmezseniz paranız iade dediler arkadaşlar vectra 1,6 olan arkadaşlar tavsiye ederim ama mutlaka deneyin olmazsa paranızı geri alırsınız sprintbooster reklamıda yapmıyorum bende sizler gibi tüketiciyim aklınıza bir şey gelmesin artık alt devirlerdeki cansızlıktan bıkmıştım corsa dizele biniyordum şimdi vectradan inesim gelmiyor bir haftadır kullanıyorum lpg km 278 ilaradan 290 liraya cıktı yakıt biraz arttı.sebebide insanı gaza getiriyor. kalkışlarda arac sollamalarında bariz fark var.üç kademesi var 1, aracın orj hali, yeşil ve kırmızı.. kırmızıda kullanıyorum.bazen sprintboostır ı kapatıyorum arac resmen sağırlaşıyor sanki halat bağlamışlarda aracın arkasından asılıyorlar diyeyim veya arıza lambası yandıda arac gaz yemiyor zannediyorum hemen kırmızı moda alıyorum.şimdilik izlenimlerim bunlar.

Son düzenleme:

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
sprintbooster ın çalışma prensibini tam olarak biliyor musunuz?
gaz pedalı pozisyonunun gerçek değerini değil farklı bir değer vererek ECU yu kandırmak.siz pedala az bastığınız halde o aparat çok basılmış gibi davranılmasını ister.
yani her durumda yakıt artışı kaçınılmaz.
o ürünü kullanacağınıza pedala daha fazla ve sert basın, yine alt devirler toparlanmış olur.

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Onun yerine cekis kontrol iptal düğmesi yaptirsaydiniz keske

selim çakır

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sprintbooster ın çalışma prensibini tam olarak biliyor musunuz?
gaz pedalı pozisyonunun gerçek değerini değil farklı bir değer vererek ECU yu kandırmak.siz pedala az bastığınız halde o aparat çok basılmış gibi davranılmasını ister.
yani her durumda yakıt artışı kaçınılmaz.
o ürünü kullanacağınıza pedala daha fazla ve sert basın, yine alt devirler toparlanmış olur.
doğru söze şapka cıkarırım aynen katılıyorum

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
kullanıyor musunuz hala?
iade mi ettiniz?

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
astra dizelcilere birisi sprintbooster (sport buton) destekli tacho satiyor hemde 300 tl :D

selim çakır

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
okican üstadım hala kullanıyorum cok menmunum
nikotin gibi alışkanlık yapıyor kapatınca araba gercekten kalkışlarda sağırlaşıyor göreceli bir olay dur kalklarda bana göre gercekten cok faydası var.arkadaşlar tam gaz yap aynısı oluyor diyor ama dediğim gibi ne beklediğine bağlı bana göre cok farklı bir olay.neyse kafa karıştırmayayım

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sprint booster beyni yanıltmaz afr nin dengesini bozmaz ecu luk bir işi yoktur..
sadece arabada ki tps gaz hareketlerine hızlı cevap veremiyor...sadece hareketi bir e bir yanıt vermesini sağlıyor..buda haliyle anında cevap demek...
diğer haliyle gaz a bastığınızda sizin hareketinizden 0.5 sn civarı geç kalarak yanıt verir..
güle güle kullanın..