sprintbooster taktım!!

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
okican üstadım hala kullanıyorum cok menmunum
nikotin gibi alışkanlık yapıyor kapatınca araba gercekten kalkışlarda sağırlaşıyor göreceli bir olay dur kalklarda bana göre gercekten cok faydası var.arkadaşlar tam gaz yap aynısı oluyor diyor ama dediğim gibi ne beklediğine bağlı bana göre cok farklı bir olay.neyse kafa karıştırmayayım
sonuçta önemli olan sana ne hissettirdiği :D

alperd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araçlara yapılan chip için "neden fabrikadan böyle çıkmamış" denince egzoz emisyonu, motor ömrü gibi cevapları var ya aynı soruyu sprint için sorarsak cevap nedir acaba?

karşı olduğumdan değil (bu kadar pahalı olmasa ben de düşünürdüm) çalışma prensibini merak ettiğimden soruyorum gerçekten de araçların gaz pedalı 0,5 saniye kadar geç tepki veriyor. Acaba bu tepki bilerek mi böyle ayarlanmış olası kazayı önlemek için falan mı?

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
araçlara yapılan chip için "neden fabrikadan böyle çıkmamış" denince egzoz emisyonu, motor ömrü gibi cevapları var ya aynı soruyu sprint için sorarsak cevap nedir acaba?

karşı olduğumdan değil (bu kadar pahalı olmasa ben de düşünürdüm) çalışma prensibini merak ettiğimden soruyorum gerçekten de araçların gaz pedalı 0,5 saniye kadar geç tepki veriyor. Acaba bu tepki bilerek mi böyle ayarlanmış olası kazayı önlemek için falan mı?

Amaç gaz pedalını hissi yapmaktır. Tepki yavaş değildir aslen sert ve fazla basarsanız yaklaşırsınız sprintboostera. Psikolojik olarak artısı çok. Dyno üzerinde ise yok :)