Subaru ve Müşteri Memnuniyeti!

nightknight

Kayıtlı Kullanıcı
28-Giresun
Siteyi ziyaret et
Üstadım Opel servislerinde paranla razil oluyorsun :D
1 hafta sonra randevum var serviste.bulunduğum ildeki servisten çok memnunum,ilk arabam corsa mın bütün bakımlarını yetkili serviste yaptırmıştım.bu sefer vectramı götürcem.bu sorun yaşayacağımı sanmıyorum ustalar gerçekten iyi.büyük şehirlerdeki opel servislerini bilmiyorum o nedenle yorum yapamam ama gittiğim servisden son derece memnunum.

fluminense

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben de piyasada çok az subaru görüyorum.birebir ilgilenme şansları olduğunu düşünüyorum.mazda da subaruya benzer şekilde müşteriyle birebir ilgileniyor.

fikri55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ibrahim bey aracınızı samsunda mı servise götürüuosunuz reis e mi yoksa başka bir servise mi götürüuosunuz muayene öncesi aracı bakıma sokcam da yardımcı olursanız sevinirim

nightknight

Kayıtlı Kullanıcı
28-Giresun
Siteyi ziyaret et
ibrahim bey aracınızı samsunda mı servise götürüuosunuz reis e mi yoksa başka bir servise mi götürüuosunuz muayene öncesi aracı bakıma sokcam da yardımcı olursanız sevinirim

Merhaba Fikri Bey,bu arabamı ilk kez reise götürcem normalde bakımlarını opses özel servisinde yaptırdım orasıda gayet iyi ama aracımı birde orada bakıma sokacam yani bu iki servisdende oldukça memnunum ki müşteri yoğunluğundan bunu görebiliriz.herhangi birini tavsiye ederim,saygılar.

TuRkiShPoWeR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1 hafta sonra randevum var serviste.bulunduğum ildeki servisten çok memnunum,ilk arabam corsa mın bütün bakımlarını yetkili serviste yaptırmıştım.bu sefer vectramı götürcem.bu sorun yaşayacağımı sanmıyorum ustalar gerçekten iyi.büyük şehirlerdeki opel servislerini bilmiyorum o nedenle yorum yapamam ama gittiğim servisden son derece memnunum.

Tokattaki serviste bana göre iyiydi ama bu genel anlamdaki şikayetleri kurtarmıyor malesef.Opelin olayı aracı satıp garantisi bitene kadar.Garantisi bittikten sonra servise girmek çoğu zaman aşırı meblalar ödemeyi gerektiriyor....

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Opel'e yazsak mı bunu, belki onlar da ibret alır, gelirler... :)

fikri55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba Fikri Bey,bu arabamı ilk kez reise götürcem normalde bakımlarını opses özel servisinde yaptırdım orasıda gayet iyi ama aracımı birde orada bakıma sokacam yani bu iki servisdende oldukça memnunum ki müşteri yoğunluğundan bunu görebiliriz.herhangi birini tavsiye ederim,saygılar.

reis deneyimlerinizi ve yaptırdığınız bakım ve maliyetlerini de paylaşırsanız sevinirim