Sürücü Koltuğunun Altındaki Bu Parça Nedir?

peace27

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar aracımın geçen içini temizlerken sürücü koltuğunun altında elektronik bir aksam dikkatimi çekti ve bir kabloda kopuk aslında bu arada bir yerde takılı olması lazımken.Ortad öylece durmasıda dikkatimi çekti.Yardımlarınız için teşekkür ederim şimdiden.

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
senın aracta sımdıye kadar hıc arıza ısıgı yandımı ?
arıza ısıgını sökmüş olabilirler belki..

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
koltuk ısıtma varmı aracta acaba yada sonradan monte olmus olabılır mı aırbag kablosu olacagını sanmıyorum ama.. olsada neden kessınler

peace27

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
koltuk ısıtma varmı aracta acaba yada sonradan monte olmus olabılır mı aırbag kablosu olacagını sanmıyorum ama.. olsada neden kessınler
Bilmiyorum ki bende inanin sanirim bu modellerde koltuk ısıtma yok aracım vectra 2001 2.0 dizel biliyorsunuz bu araçlardan anlayanda yok pek.

06corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bilmiyorum ki bende inanin sanirim bu modellerde koltuk ısıtma yok aracım vectra 2001 2.0 dizel biliyorsunuz bu araçlardan anlayanda yok pek.

Airbag olabilmesi soyle ihtimal bircok airbag arizalarinda koltuk altinda ki soketleri kontrol ederler. Kendi eski aracimda airbag isigi yanardi soketleri ittrip sallayinca isik sonerdi serviste bazen gevseye bilir demişti.

peace27

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Airbag olabilmesi soyle ihtimal bircok airbag arizalarinda koltuk altinda ki soketleri kontrol ederler. Kendi eski aracimda airbag isigi yanardi soketleri ittrip sallayinca isik sonerdi serviste bazen gevseye bilir demişti.
Ben yukarda bir yanlislik yapmisim aracimda koltuk isitma sistemi varmis bilmiyordum bu alttaki söket airbag olacagini tagmin etmiyorum cunku kablo kopuk tahminimce koltuk isitma sisteminin parcasi o.

yenerlike

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra g ile aynı soket. Çoğu astra g dede kopuktur o kablo sebebi ise kızaklara sıkışmasıdır genelde. Kabloya gelince emniyet kemeri soketidir. Kabloyu takip edin koltuğun yan tarafından emniyet kemeri yuvasını biraz kastırıp altına doğru bakın aynı kabloları görüceksiniz.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi