tavan döşemesi

White Veccy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar biraya halı şampuanına gerek yok
tek ilacı cam sil+eski tül perde biraz uğraştırıyor ama
yenisi o kadar temiz olur ancak

katipoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar hiç korkmayın formuli bende
fitillerin oldugu iki kapının arasını acın ordan sarkık olan yeri meydana cıkacak
kaliteli yapıştırıcı ile boya rulosu ile(küçük boy) al bunun üzerine sür kolunu uzat ileri geri sırayla sür hiç korkma 15 dk 20 dk bekle tekrardan yeni rulo tak alttan bastırarak yapıştır cokta güzel oluyor ben yaptım
sizde yaparsınız. kolay gelsin

ufuk35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar benim arabanında arka kısmında sarkma vardı bugün tavanı söktüm :) çok basit bir olay kenarlardaki plastikler çekince çıkıyor tekrar aynı yere bastırınca yerine tekrar oturuyorlar . Bu arada hazır sökmüşken iyice bir temizliğini yaptım tertemiz oldu her neyse tavanı söktükten sonra sarkık yerlerin altında sünger gibi bişey çıkıyor yapışkanı sürünce sünger tutkalın yapışmasına engel oluyor hafifçe zemindeki süngeri elininzi sürterek temizliyoruz daha sonra derby ili yapıştırıyoruz aynı noktaya fazla sürmeyin iyice dağıtın tutkalı daha sonra döşeme benzini yapıştırın mükemmel oluyor şu an tavan döşemesi ütk katta duruyo bugün yaptım bu dediklerimi yarında takacam yerine . sökmem 15 dk sürdü takmam da en fazla 15 dk sürecektir.

balcovali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bendede aynın sorun var arkdaşlar tavans arktı ama ben yapmışken deri olsun dedim sonra oda olmuşken komple deri yaptırıyım dedim yani koltuklarıda birlikte ne kadara mal olur acaba bilgisi olan arkdaşlar varmı ( tabi kaliteye göre değişir ama tahmini ortalama bi fiyat )

AYTEK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kumasın altı ince sünger sökülüp temizlenip tekrar yapıstırmak lazım
ben denedim cokk gzel oldu

fıko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı sorun bendede mevcut döşemeciye gösterdim komple yeniden yapılacak dedier özellikle nemden kaynaklanan problemlerde aradaki sünger deforme oluyormuş ve yeniden yapılması gerekiyormuş çıkması 300-350 lira yeniden yapılması 150 karar veremedim.

Cifteksoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.yanflut.org
Bence her isi ehline bırakmak gerek.
Demem o ki ger sen ekmek yapmayı herkezden daha iyi yapıyorsan yap.
ama yapamıyorsan bırakta bu isin ehli insanlar kazansınlar.
benim felsefem bu.
herkez nasibini kazanır.
Hersey para olmamalı bence.
Musriflik filanda degil.
Tavan sarktıysa goturup yaptırmak en mantıklısı.
Yok ben elime yuzume bulastırıcagım diyorsanız o sizin bileceginiz bir ugras.
Hesap o zaman 2 ye katlanırsa hic sasmayın :D

ünal

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Aynı sorunu yaşıyorum...aracı aldığım arkadaş,sarkan tavanı japon yapıştırıcısı ile tutturmuş..:mad: döşemeci hallederim dedi ama sanki biraz tırstı gibi....:) kayseride çok bir seçeneğim olduğunu sanmıyorum...galiba ankaraya gidince baktırıcam...

C

come_closer

Bilgi Girilmemiş
aynı sorum benimde var resim eklemeye çalışıyorum

Ekli dosyalar

• tavan1.jpg
    tavan1.jpg
    19.3 KB · Görüntüleme: 36
  • tavan2.jpg
    tavan2.jpg
    12.8 KB · Görüntüleme: 30

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
aynı sorum benimde var resim eklemeye çalışıyorum
Mesajlarınızın silinmemesi için;

01- opelim.net'e üye olan kullanıcıların kayıt olurken verdikleri e-mail adreslerinde mutlaka ad ve soyad geçmesi gerekmektedir. Aksi takdirde üyelikleri iptal edilecektir. Daha sonradan e-mail düzenlemesi yapan kullanıcılar, eğer e-mail adresleri belirtilen kritere uymuyorsa üyeliği silinecektir... opelim.net'e üye olan kullanıcılar, kendini ÜYE ARŞİVİ başlığı altında tanıtmak zorundadır. Aksi takdirde açtığı konular ve mesajlar silinecek gerekirse kullanıcıya uyarı verilecektir. Forumda yazılan mesajlardan, tamamen mesaj sahibi sorumludur. Şahısların yazdıkları mesaj ve yorumlardan dolayı www.opelim.net hiçbir sorumluluk kabul etmez.