Triger kayişim koptu siboplar eğildi...

H

hkndvc

Bilgi Girilmemiş
büyük geçmiş olsun,inşallah fazla birşey tutmaz.

planner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun. Bu tip durumlarda aracın önceki sahibi nerede değiştirdi ise oradan da sorgulama yapılması faydalı olur.

caglar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim de triger sıyırmıştı.Birkaç sibop eğilmişti.Sübap takımı,gaydlar,conta,taşlama,motor yağı ve işçilik toplam 630 vermiştim.Seninki de maximum 900 e çıkar.Geçmiş olsun.

mavilerinsesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sübapların vs eğimiş ise ki çok büyük ihtimal ile egilmiştir.
Triger seti subaplar torna bakım vs
Malzeme mastafın 600- ile 800 Arasında olur.
Üzerine işçilik ekele. 200 civarı da işçilik olursa max 1 e çıkarırsın.
Servisin tanıdıksa daha uygun çıkarırsın.
Araca takılan malzeme ve markalara da dikkat et.
tşk ederim servisimi değiştirdim mecburen çok şükür bugün net rakam belli oluyor... sanırım ustamın dediğine göre de 1,000 - 1,100 arası çıkar dedi... pazarlık yok tabi içinde... subaplardan 5 adeti zarar görmüş triger seti komple değişiyor set olarak...aracımın pistonlarda hiç bir sorun olmadığını söyledi rektefiyeci ve kapakçı... teşekkür ederim kardeşim ilgin için sağol

mavilerinsesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun hemşerin inşallah en az masrafla kurtarırsın
sağol dostum inş... görüyorsun işte 2.el araç alıyorsun ve aldığın aracın sahibine herşey bitmiş parası ödenmiş noter satışı alınmış adam trigeri değiştirdim diye yalan söylüyor ve bizim başıma gelen bu

mavilerinsesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun. Bu tip durumlarda aracın önceki sahibi nerede değiştirdi ise oradan da sorgulama yapılması faydalı olur.
önceki sahibi mersinden bi trafik polisiydi mesleğine duyduğum saygıdan ötürü inandım mecburen... ama 2.el araç aldınmı komple bakıma sokman gerekirmiş bunu anladım yani tecrübe oldu benim için... bi daha asla

yaparsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla hemşerim şimdi bende korkmaya başladım bende geçen yaz 2000 model bi astra aldım aldığım kişi trigeri değiştirmene gerek yok yeni değiştirdim dedi ama bende çok güvenemiyorum acaba bunun yeni olup olmadıdğını anlamanın bir yolu yokmu

EREN34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla hemşerim şimdi bende korkmaya başladım bende geçen yaz 2000 model bi astra aldım aldığım kişi trigeri değiştirmene gerek yok yeni değiştirdim dedi ama bende çok güvenemiyorum acaba bunun yeni olup olmadıdğını anlamanın bir yolu yokmu

Trigerin olduğu kapak açılır kayışa bakılır.Eskiyen triger iç kısımda pul pul olmaya başlarDış kısımdaki yazı silinir.Dışta yazı kalmadıysa hemen değiştirmeli iş son raddeye gelmiş demektir.

Saygılar...

tyson__0645

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Trigerin olduğu kapak açılır kayışa bakılır.Eskiyen triger iç kısımda pul pul olmaya başlarDış kısımdaki yazı silinir.Dışta yazı kalmadıysa hemen değiştirmeli iş son raddeye gelmiş demektir.

Saygılar...

bende aracı alalı 3500 km yaptım triger in değişip değişmedigini bilmiyorum kontrol ettirmekte fayda var demek ki