Triger kayişim koptu siboplar eğildi...

EREN34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun aracınız inşallah düzene girer,yalnız yazıları okudukça insan tedirgin oluyor benim değişim 35.000 km (3 yıl)oldu.Herhalde 40.000 i beklemeden değiştirmek en iyisi olacak.Bu arada özel servise mi gittiniz?

Değiştirin trigerinizi.Zaten triger için öngörülen aracına göre değişkenlik gösteren km (40bin 60bin neyse artık) yada 2 yıldır.Sürekli ısınıp soğuyan kayış zamanla pul pul olmaya diş kısımlarından çatlamaya başlıyor.Sonra ya sente atlatıyor araç yada malum son.

Saygılar...

mavilerinsesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İnşallah abi.Dereceliyi taktın mı?

Saygılar...
taktım evet cuk oturdu ama bi tadına bakamadık hata var ustada hata... konyada iyi bi usta şart oldu bana bu 3. servisim

mavilerinsesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun aracınız inşallah düzene girer,yalnız yazıları okudukça insan tedirgin oluyor benim değişim 35.000 km (3 yıl)oldu.Herhalde 40.000 i beklemeden değiştirmek en iyisi olacak.Bu arada özel servise mi gittiniz?
60,000 diye biliyorum triger... gerçi araçtan araca değişiyor ama 60,000 ortalama diyorlar ama 50,000 iyi gibi geliyor bana... 2.el araç aldınmı güvenmeyeceksin arkadaş anında trigere girceksin ben bunu anladım evet özel servise gittim.

EREN34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
taktım evet cuk oturdu ama bi tadına bakamadık hata var ustada hata... konyada iyi bi usta şart oldu bana bu 3. servisim

Bu kadar şansızlık gerçekten adama yeter!!! dedirtecek cinsten.İyi haberlerini bekliyoruz abi.Olmadı konu aç bakalım Kayseride iyi usta kimler var?Kayseri sanayi gelişmiş geri kalmamış bir sanayi diye biliyorum ben çünkü

Saygılar...

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kayseri'ye geleceksen özel mesaj at kardeşim yardımcı oluruz her türlü

EREN34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dilim süşmüş pardon.Konya yerine Kayseri yazmışım:) Gerçi yakın sanırım.Mekan mekan gezmektense gitmeye değebilir?

Saygılar...

mavilerinsesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu kadar şansızlık gerçekten adama yeter!!! dedirtecek cinsten.İyi haberlerini bekliyoruz abi.Olmadı konu aç bakalım Kayseride iyi usta kimler var?Kayseri sanayi gelişmiş geri kalmamış bir sanayi diye biliyorum ben çünkü

Saygılar...
:))) sorun değil... inş. iyi haber yarın gelir gelmezse sorun değil istanbula kadar uzayabilirim inan... ama sinir bozucu durumlar hiç sorma çok geriliyor insan

EREN34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:))) sorun değil... inş. iyi haber yarın gelir gelmezse sorun değil istanbula kadar uzayabilirim inan... ama sinir bozucu durumlar hiç sorma çok geriliyor insan

Zaten insan bir süre sonra parasıdanda geçiyor lan bu araba olmayacak düşüncesine kapılıyor ya işte o bitiriyor insanı.İstanbul'da benimde gözüm kapalı Opel teslim edeceğim samimi olduğum bir usta yok ama bulunur illaki:)

Saygılar...

Qabus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi aynı durum başıma geldi araba serviste yarın akşam çıkacak sibopları eynmişim