tuningli vectra c yok mu ?

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2 şerit led gitti ledin şeridi sanırım 10-15 arası idi ben çok iş yaptırdım xenonlara kondansatör takdırdım uzunlara sislere falan park sensörümde arıza vardı onu yapdırdım epey iş yaptırdığım için oda aradan çıkdı o yüzden tam olarak ne gitti bilmiyroum ne desem yalan olur iki şerit led birde işçilik işde o kadar..

yalnız kolay iş değil kolay diyen varsa bilemem ama 1 saat sırf usta temiz orjinal iş olsun diye baya bir uğraşdı çok da güzel oldu tam kıvamında.
kafanı eğip baksan zannedersin opelin orjinalinde var o kadar güzel yakışmış o ledler..orjinal gibi duruyor..

dtvolkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tamam yapalım bu işi teşekkür ettim. anten sonunda buldum. fonksiyonel aldım zor buldum ama bazı düzenlemer yapmam gerekti. şimdi sıra rengini araç rengi olarak boyatması kaldı

Son düzenleme:

yalcingencfb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
volkan bende fara led yaptırmayı düşünüyorumda maliyeti hakkında bilgi verebilirmisin bide farın içinemi takıyorlar yoksa dışınamı ben ankarada bi yere sordum 50cm 120 ytl fiyat istedi farın dışına takıyoz dediler orjinal bişey olur dediler şimdiden teşekkürler

dtvolkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
volkan bende fara led yaptırmayı düşünüyorumda maliyeti hakkında bilgi verebilirmisin bide farın içinemi takıyorlar yoksa dışınamı ben ankarada bi yere sordum 50cm 120 ytl fiyat istedi farın dışına takıyoz dediler orjinal bişey olur dediler şimdiden teşekkürler
benimki farın içinde. camlar söküldü . sonra tekarar geri yapıştırdık. hiç buhar yapmadı. 200tl mal oldu. ama işçilik harika. dışına nasıl olur bilmem

Combo_Murat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sevgili Volkan
Bir şey sormuştum ama gözünden kaçtı herhalde

Tavan kaplama fiyat olarak ne kadara çıktı
Bir de nelere dikkat edilmesi gerekiyor
Yağmur Vs

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

farın içine yapıyorlar farını açtırıcaksın içine ledleri sıralıyıp sprey boya ile boyıycaklar sonrada farını kapatıcaklar..

Combo_Murat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sevgili Volkan;

Sökülme ve yırtılma gibi
Su gelince herhangin bir şey oluyormuymuş acaba

Bir de istediğim zaman sökmek istediğin zaman bir zararı oluyormu kaportaya

Adresi de verirsen sevinirim

dtvolkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sevgili Volkan;

Sökülme ve yırtılma gibi
Su gelince herhangin bir şey oluyormuymuş acaba

Bir de istediğim zaman sökmek istediğin zaman bir zararı oluyormu kaportaya

Adresi de verirsen sevinirim
murat abi şu linke bakhttp://www.protackaplama.net/uygulamalar.htm
işin proları bunlar fiyatı 150TL civarında . burda yaptırırsan başın sonra ağrımaz m2 fiyat veriyorlar sanırsam ben benimkini denemek maksatlı yaptım. benimki uygun bir folyo değil