tuningli vectra c yok mu ?

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
size şöyle diyim eli yada bacağı kırılan iyi bilir bacağınızı alçıya alırlar deli gibi kaşınır deri hücreleriniz havasızlıkdan ölür deri soyarsınız alçı çıkdıkdan sonra süt beyazdır o deriniz boyada neticede hava alan bir madde hava almassa ölür solar renk

zamanında bir forumda görmüşdüm bu kaportasına filim yapmış biri kırmızı arabanın filimli yeri bir zaman sonra pembe olmuşdu boya nefes almaya almaya ölmüş artık kırmızı renk açık pembeye dönmüş..

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

amman arkadaşım ne yapdın gözünü seviyim gts farı dediğin farın senin benim farımdan tek farkı üstteki beyaz kısmın siyahım tırak olması o kadar

al bir far spreyi kendinde yapabilirsin yapamıyorsan ben zamanında tuningcide yaptırıcakdım 30 milyon istemişlerdi birebir gts görüntüsü gibi..

107 ne yapdın değermi o farın senin farından hiç bri farkı yok ki.. varsa ben bilmiyorum..

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tunning ci 30 milyon istemişdi boyamaya bana fazla gelmişdi yaptırmadım kendim alırım far boyası boyarım dedim kaldı öyle unuttum şimdi sen bunu gösterince aklıma geldi.

arek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben aslında ayna kapaklarını sıyah kaplatsam mı dıye dusundum

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:D :D millet siyah diye arabaya uyumlu olsun diye ayna kapağını kapı kolunu falan araba rengine boyatır sen siyah yapıyorsun :D :D :D

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yarı krom kaplama aynalar var şahane ama ben bir almanya satıcısında buldum oda şansa türk çıkdı bana bursadan akrabasının bu krom kaplama işinde olduğunu yardım edebiliceğini söylemişdi sağolsun ama vakdim olmadı

dediğim yarım krom kaplama ama tam değil çok şık duruyordu.. farklılık istiyorsan ondan takdır derim hatta takmışken nekadara nerden takdırdığınıda söyle bizde yapalım..bu sorentolardaki gibi..