Ucuz fiyatlı orta kalite bass amfi önerileri.

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese Hayırlı Pazarlar.
İnternette araştırdığım 1 2 ilanı bilgisi olan abilerime danışmak istedim...

1. İlan : http://www.sahibinden.com/ilan/alis...o-anfi-kablo-montaj-sok-fiyat-69496353/detay/

2. İlan : http://www.sahibinden.com/ilan/alis...oyuncak-degil-marka-urunlerle-74159945/detay/

Öncelikle sormak istediğim Kıcker ES serisi çok beğenilen bir seri değil çevreden duyduklarım tabii yalan doğru bilmem.Sizce nasıldır ?

Ürünleri kredi kartına 10 taksitle almayı düşünüyorum. 1. ilan ile konuştum 80 lira faiz ile 580 TL 10 taksit oluyor.
2.İlan ise hiç faizsiz 12 taksite kadar yapıyor.Bana mantıklı geldi ayrıca kompenant takımı almamda gerekiyor.

Şimdi asıl soru Kıcker seti alırsam ödemesi beni biraz zorlayacak malum staj parası :)
1. olan hem fiyat hemde montaj ücretsiz olması için biraz daha cazip geldi.

Siz olsanız hangisini alırdınız,açıkcası 2. si aklımda kaldı beni çokta zorlamayacak ama param yeticekmi yetmeyecekmi düşüncesini sevmiyorum.

350-500 TL Arası bildiğiniz sıfır istanbul içi biryer varsa o ilanlarıda incelemek isterim.

Şimdiden cevaplar için teşekkür ederim.
Saygılar...

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Seti acilen kurmam gerekmıyor,sizlerinde önerilerinizi 2 hafta kadar beklıyorum.2 3 hafta sonra almaya niyetim var.

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
açıkcası 2 alternatif de giriş seviyesi ürünler.
daha ekonomik olanı alabilirsin.performans olarak çok fark olmayacaktır.

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
açıkcası 2 alternatif de giriş seviyesi ürünler.
daha ekonomik olanı alabilirsin.performans olarak çok fark olmayacaktır.

Benimde merak ettiğim bu abi zaten.Çok teşekkür ederim abi sağolasın.
Tek düşündüğüm çift bass bagajı acinca daha bi havalı olur sanki :p ama 2000 watt ile 1000 watt arasında ne kadar fark var onu merak ediyorum.

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
çift bas görüntü olarak iyi olur ancak o amfi 2 bası gerçek anlamda beslemeyecektir.
azcık volumu yükseltsen kesilir.
o nedenle tek sub tercih et.hem o setin fiyatı daha mantıklı.

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
oktay haklı tek bass her zaman karardır.kafanı çok ütülemez.zaten 2 bass için sağlam amfi şart yoksa sıkıntı olur.

bir tavsiye de benden olsun.pek bilen yoktur ama blaupunkt marka bass lara da bakmanı tavsiye ederim.müziği kendin dinleyeceksen dışarıya dinletme gibi bi kaygın yoksa sana çok temiz bir bass sesi verir.ama alman üretimi olması kaydıyla.amfide de sierra markasını öneririm.

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abilerim ikinizinde yorumları için çok teşekkür ederim.

Belki kızıcaksınız ama,amaç gösteriş vs. değil zaten olamazda. (opel kadett ile) :)
Ama birazcık dışarıya dinletmeyi seviyorum bass dinlerken.
Sizin önerinizi göz önünde bulundurarak 380 TL'lik ilanı alıcam.
Tekrar teşekkür ederim.
Saygılar...

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben 350lik ilandaki jbl'in eski model bassı vardı (ortası yuvarlaktı bendekinin bunun düz) jbl gto3501 anfi ile beslemiştim tavsiye ederi ama o 2si sadece ikinciel falan 350tl olur ama tam istediğin gibi olur. Ben arabanın içindeyken hiç sesi yarımdan fazla açamadım ki anfide hep yarım ayardaydı. Dışarıdan da o kadar fark ediliyorduki söküp satmıştım

http://www.sahibinden.com/ilan/alis...gto-3501-mono-subwoofer-amfisi-49887486/detay

Bence basslar arasında pek bi fark kalmadı önemli olan anfin

Son düzenleme:

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben 350lik ilandaki jbl'in eski model bassı vardı (ortası yuvarlaktı bendekinin bunun düz) jbl gto3501 anfi ile beslemiştim tavsiye ederi ama o 2si sadece ikinciel falan 350tl olur ama tam istediğin gibi olur. Ben arabanın içindeyken hiç sesi yarımdan fazla açamadım ki anfide hep yarım ayardaydı. Dışarıdan da o kadar fark ediliyorduki söküp satmıştım

http://www.sahibinden.com/ilan/alis...gto-3501-mono-subwoofer-amfisi-49887486/detay

Bence basslar arasında pek bi fark kalmadı önemli olan anfin
Doğrudur haklısınız.Bendede bahsettiğin bass'tan vardı.kafamı karıştıran çift bass tı ama karar verdim tek bass olanı alıcam..

Bu arada yanlış hatırlamıyorsam,Deniz_serdar abiye bir cd çalar satmıştınız pıoneer doğrumudur.Bende vardım kartal'da sizden almıştık sanki?:)