Ucuz fiyatlı orta kalite bass amfi önerileri.

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
yaptınmı tesko berkay?

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
hadı hayırlısı kardesım jbl bass pek senı tatmın etmez söylıyım rms degerı yuksek adam gıbı 30 cm 38 cm bass al anfınde mono olsun bunlara dıkkat et derım

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çift bass,sağlam amfi yapıcam abiiiiiiiii

enesTI2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kicker'in hangi modeli vu vu eden çok merak ettim biraz sistem hakkında bilgi verirmisiniz ? :)

vaLLa bende bundan önce ilk desist koydumda ötmesi için 30 cm cadance kalın körüklü koydum 600 W lık gümlesin diye. sonra onu satım kicker aldım almaz olaydım bundan önce woice elektronik duymusundur bellki veysel abiye bayilik için kicker ları dizdi adam en iyisini koydu en kral anfi ile denedik ı-ıh mırıldanma var basta ton alamıyorsun.. ton isitiyosanız hertz derim yani boş durmasın diye ben koydum bagaja parayı ayarlamya çalışyorum bagaj yaptırcam dizyn hepsini bir almak gerek o yüzden çıkarmıyorum bası ve çok kısık bir şekilde mid bassları ile dinliyorum bass boşta diye bilirim .. kısaca kicker çöp .. üst serilerden bassedersekde önericem 40 CM mojo -digital desings derim.

kicker comp 8 kollu tek bobin. 38cm bendekide.

Son düzenleme:

Airkar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vaLLa bende bundan önce ilk desist koydumda ötmesi için 30 cm cadance kalın körüklü koydum 600 W lık gümlesin diye. sonra onu satım kicker aldım almaz olaydım bundan önce woice elektronik duymusundur bellki veysel abiye bayilik için kicker ları dizdi adam en iyisini koydu en kral anfi ile denedik ı-ıh mırıldanma var basta ton alamıyorsun.. ton isitiyosanız hertz derim yani boş durmasın diye ben koydum bagaja parayı ayarlamya çalışyorum bagaj yaptırcam dizyn hepsini bir almak gerek o yüzden çıkarmıyorum bası ve çok kısık bir şekilde mid bassları ile dinliyorum bass boşta diye bilirim .. kısaca kicker çöp .. üst serilerden bassedersekde önericem 40 CM mojo -digital desings derim.

kicker comp 8 kollu tek bobin. 38cm bendekide.

hertz güzel markadır aslında benim arkadaşım 4 yıldır kicker l7 15 '' kullanıyoruz Jbl 1200.1 ile hiç vu vu ettiğini duymadım bırak tonlama kaçırmayı 4 te 2 den yukarı ya açamıyoruz araç kaporta müsait değil :) ayriyetten 2.5 farada kapasitör önler pıoneer 13 mid tweetir filan arkalar kicker 16.5 mid takımı var gayet başarılı bişi bi ara resmini paylaşayım :) ( yeni seri kicker'lar eski serileri kadar güzel tonlama yapamıyor o konuda haklısınız )

Son düzenleme:

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abilerrrrrrr.Kartın limiti dolmuş 1 hafta daha sürem var :D
Sadece kullanlardan öneri bekliyorum,jbl in 1000 watt ları kesmiyor 250 rms.
Bana 2000 watt veya 400 500 rms lik çok sağlam bir bass lazım.
Bass,amfi,kablo maximum bütçe 500 tl.

isa241993

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sürekli bass sesi dinlemek istiyosun herhalde :) 1 takım kolonla veya 1 takım mid ile bu iş bana göre olmaz öne koyarsn arkadan ses alamazsın arkaya koyarsın önden alamazsın bu işin bide işçiliği var bide teypde önemli ben sadece işçiliğine 250 tl vermiştm birde kablolarına dikkat et yoksa gaz sesi alırsın gaza bastıkça kolonlardanda gaz sesi alırsın

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Müzik sistemini yaptırınca buraya yazmak aklıma geldi kusura bakmayın :D
-JBL 1100 Watt bass
-Forwell Amfi
-Cadence 350 watt hoparlör takımı
-Pıoneer TS-25'ti sanırım ufacık 200 watt tizler
-Kablo takımı
Kredi kartına 4 taksit aldım 380 TL.