Vectra B (2000-2001) 1.6 Modelleri Neler? Araç almak istiyorum! YARDIM

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de Mert'e ve Serhat Abi'ye katılıyorum..Vectra alıp memnun olmak istiyorsanız, uzun yıllar hem aile hem de iş aracı olarak kullanmak istiyorsanız kesinlikle B2 cdx ya da sport alın derim...Olmadı 1.8 B2 kasa elegancelar ya da cd ler de vardır...Arcak çok çok az olmakla beraber 2.0 dizel b2 kasa CD de görmüşlüğüm var.. Böyle bir araca rastlamanız da çok yüksek bir ihtimal değil...Hem b2 hem cd hem de dizel sahibi bir insan böyle bir aracı satar mı bence çok zor..Bunun yanında b2 kasa 2.0 cdx ve gazlı yakıt masrafı konusunda sizi 1.6 kadar üzer; bilginize..

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

2000 model cdx lerle 2001 model cdx leri birbirinden ayıran farklardan birisidir bu 16V yazısı.

2000 model yada 2001 model olup 2000 model donanımına sahip cdx lerde 16V yazar.

2001 model olup 2001 model donanımına sahip cdx lerde yazmaz.mesela benim aracımda yazmıyor.

2001 model donanımlarında belli bi kaç fark vardır.

bagajda 16V yazmaz,kapı direkleri orjinal karbon folyo kaplıdır,motor içinde radyatör kapağı mevcuttur,tc otomatiktir vs.

aprilia

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yani yazmaz ama yine de 16 valf mi? Yoksa 8 valf mi? Asıl soru bu...

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şef siz niye 16 valfe takıldınız, opel 93 94 yılından bu yana 16valf motor üretiyor, 16v olayına neden takıldığınızı söylerseniz yardımcı olabiliriz.
motor özellikleri şunlar
1998cc DOHC 16v(üstten çift eksantrik 16 valf)
136 HP
188 NM
X20XEV modor kodu

Arkadaş söylemiş 93 den beri 8 valf motoru yok opel in

Yani yazmaz ama yine de 16 valf mi? Yoksa 8 valf mi? Asıl soru bu...

96 dan beri üretilen bütün vectra b ler 16 valf motorlu.

paroda

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kazası boyası yokmuş, kilometresi de mantıklı seviyede, sport modelin direksiyonu ve jantlarını bile bulmuş adam. İnsanlar neler neler çekiyor, ki o jantlar için ben de can çekişiyorum şuan, bulsam bi şekilde alırım.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-cok-temiz-opel-vectra-2.0-cdx-92619118/detay

İlana dikkat ettim de... kazası boyası yok ama farlar orjinal mercekli zenon değil... yoksa benim gözler mi bozuldu :)

aşağıda ki araçta sözde hatasız ama farlar gene zenon değil....Sanki CD gibi geldi bana....
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...hatasiz-bakimli-lpg-138.000km-130686503/detay

aprilia

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaş söylemiş 93 den beri 8 valf motoru yok opel in

96 dan beri üretilen bütün vectra b ler 16 valf motorlu.

Peki bu durumda arkasında 16 v yazan ile yazmayan arasında motor, beygir vs. farkı yoktur diyebilir miyiz?

Neden ısrarla fark arıyorum derseniz, varsa bir fark; üstün olanı alayım istiyorum.

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İlana dikkat ettim de... kazası boyası yok ama farlar orjinal mercekli zenon değil... yoksa benim gözler mi bozuldu :)

aşağıda ki araçta sözde hatasız ama farlar gene zenon değil....Sanki CD gibi geldi bana....
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...hatasiz-bakimli-lpg-138.000km-130686503/detay
bence cdx çünkü o döşeme sadece cdx lerde var cd lerde görmedim

orucreis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

baba önden tıklamıştır. kaskosuda yoksa çift taraf mercekli otomatik yükseklik ayarlı xenon yerine cd farlarını takmış geçmiştir :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...