vectra b yatak sardı

vectra_cd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fincanların tanesi 25 lira 16 tane var.

ben komple 1. sınıf motor yaptırdım 5000-6000 lira gibi bir masraf ettim. yalnız benim krank dahil değişmişti. birde benim araç cdx olduğundan dolayı tork denilen parçada değişmişti.
walla benim usta sennki en aşağı 500 en fazla 2000 tl dedi seninki kadar kötü değil galiba ;)

vectra_cd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar biraz daha net anlatayım arabada rolantide hiç ses yok araba hareket halindeyken ses çok az geliyor devir 3000 lere çıktığında çat çat çat:mad: demeye başlıyor.:(.Arabanın çekişindede hiç değişiklik yok.Bu arada denizlide opelci faniyi bilen varmı??

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Sanırım bu durum opellerde aynı :) İstanbul'dan geldim eve park ettim uyudum kalktım arabayı çalıştırdım gaz verice araç dikiş makinesi gibi çalışmaya başladı. Ustaya gittim Hakan beyin yanında motor yaptırmak zorunda kaldım :) arabanın orijinal km de 137000 de idi :)

Geçmiş olsun.

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar biraz daha net anlatayım arabada rolantide hiç ses yok araba hareket halindeyken ses çok az geliyor devir 3000 lere çıktığında çat çat çat:mad: demeye başlıyor.:(.Arabanın çekişindede hiç değişiklik yok.Bu arada denizlide opelci faniyi bilen varmı??

geçmiş olsun ustaya götürmüssünüz zatn usta size söyler...ama kol falan kırmamısınız belliki blogda delmemişsiniz yatakda sarmamış büyük ihtimalle böyle şeyler olsaydı rölantidede yapardı benim aklıma sadece fincan geliyor aracınız fincan kırmıs olabilir benim başıma geldi bu olay araç rolantide normal hatta saat gibi ama devir yükseldikce metal metale sürter gibi ses vardı sonuç fincan kırmıstım fincanlar sübaplar artı egzantirik değiştirmiştim büyük ihtimal fincandır sizinkide...

fincansa eğer fincan sübaplar derken o iş size 1000 tlye patlar onuda diyim işçilik kapakçı derken...

sametsl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
s.a çok geçmış olsun inşallah 1000 2000 e atlatırsın olayı benımde ılk astra g aşırı derecede yağ eksıltıyordu servıse gıttım 5000 tl dedıler şaşırdım aracı satmaya karar verdım sattım 14500 e gıttı 13500 e yenısını aldım bence hareket etmıyorsa yaptır sat ama tavsıyem yıne opel olur astra g üç tane oldu degiştiriyorum mükemmel.kazasız belasız sürüşler

sametsl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sanırım bu durum opellerde aynı :) İstanbul'dan geldim eve park ettim uyudum kalktım arabayı çalıştırdım gaz verice araç dikiş makinesi gibi çalışmaya başladı. Ustaya gittim Hakan beyin yanında motor yaptırmak zorunda kaldım :) arabanın orijinal km de 137000 de idi :)

Geçmiş olsun.

s.a nadir abi sana katılıyorum 150000 e yaklastımı opellerın motorları nıye sorun cıkarıyor anlamıyorm 3 tane astra g degıstırdım hepsı aynı problem yarattı.kazasız belasız sürüşler

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
s.a nadir abi sana katılıyorum 150000 e yaklastımı opellerın motorları nıye sorun cıkarıyor anlamıyorm 3 tane astra g degıstırdım hepsı aynı problem yarattı.kazasız belasız sürüşler

Bende bilmiyorum ya yağına suyuna çok ama çok dikkat ederim ama araç 137 000 çortladı :) motor yaptırdım yine aynı şekilde yağına suyuna bakıyorum ama ne bilim opelden soğudum şahsen ben :(

sametsl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende bilmiyorum ya yağına suyuna çok ama çok dikkat ederim ama araç 137 000 çortladı :) motor yaptırdım yine aynı şekilde yağına suyuna bakıyorum ama ne bilim opelden soğudum şahsen ben :(

sürekli edirne istanbul yapıyorum uzun yolda kullanıyorum son aldıgım astra 99 cd kasaydı 125000 deydi sıkıntı yoktu. 135000 e geldıgınde edırne istanbul yaptıktan sonra 1 litre yağ eksıltıyo şu anda araba 149000 de aynen devam edıyor.alalı 10 ay oldu.teşekkürler

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Birde burada arkadaşımızın yaşadığı soruna benzer bir çok konu okudum ve dikkatimi bir nokta çekti aynı dert bende de oldu. Hani zaman içinde araç aşınır sesler filan olur ama opel motorlarında sanırım böyle bir şey söz konusu değil... güm diye oluyor ne oluyorsa...