veCtra (C) LPG Taktırma

LPG'yi sizce ne yapayım

• Taktır dahada az yaksın

Oy: 32 61.5%
  • Boşver sen onu sat

Oy: 20 38.5%

• Kullanılan toplam oy
    52

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben samsunda ikamet ediyorum işim nedeni ile her ay istanbu a gelmek zorundayım benzin parası koyduğu için sıralı sistemi tercih ettim bugün birinci günüm işallah bir sorunla karşılaşmam

bende sinop da ikamet ediyorum. lpg düşünüyorum fakat burda sıralı sistem lpg takan güvenilir usta yok. mecburen samsun veya bafrada taktıracam. sen hangi ustaya taktırdın. işcilikleri iyimi. cevap yazarsan sevinirim

birde ben ayda ortalama 500 km yapıyorum . hatta kış aylarında ayda 250 km falan. sizce lpg taktırmama değer mi ?

astracı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yıllık 4000-5000 km yol yapıyorsun demektir.bence taktırmana gerek yok.ama 3 yıldan fazla binerim bu arabaya diyorsan belki.

mstbas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mustafa kardeş ben aracıma lpg sıralı sistem tartarini markalı cihazı samsunda oto berlinde taktırdım orada melih bey var bayağı ilgileniyorlar benimde selamımı söyleyebilirsin veya samsuna gelirsen ben de yardımcı olabilirim.

mstbas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arada lpg taktıracak arkadaşlara duyurulur
ben tartarini marka lpg sistemini aracım 88.000 deyken taktırdım 125.000 deykende aracımı sattım bu süre zarfı içersinde aracımın bujilerini ve bobini değiştirdim km e bakacak olursak bana lpg sisteminden herhangi bir zarar gelmedi çoooooooook menmun kaldım yeni alacağım aracı dizel düşünmüyorum tekrar yüksek modelli bir araç alıp sıralı sistem lpg taktıracağım
selamlar

Bahadır

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben yaklaşık 70.000 km dir kullanıyorum zavoli marka hiçbir sorun yaşamadım lpg de tek dikkat edilmesi gereken aldığın yer

abman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar lütfen lpg ye öyle üstün körü bilgilerle fikir söylemeyin. Lpg nin Türkiye de şuan bu şekilde anılır olmasının nedeni tamamen medyanın işi. Kesinlikle lpg nin arac herhangi bir nedeni yok ben şuan tamamen Opel sıfır araçlara gaz takıyorum. Azcık yurt dışındaki lpg sektörünü araştırırsanız öğrenirsiniz. Hangi dünya devi araba markalarının lpg için ne düşündüklerini ve ne gibi yatırımlar yaptıklarını. Lütfen bilgi edindikten sonra konuşalım. Şuan servisimde Lincoln e gaz takıyorum. Bunuda ek bilgi olarak söyledim.
İnşallah dediklerimden kötü anlam çıkarmamışınızdır. Herkese iyi günler dileğiyle....

banazlıkasap

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabama lpg taktıracağım acaba hangisini taktırmalıyım

2004 vectra var lpg taktırmayı düşünüyorum acaba hanagisini taktırmalıym piyasada o kadar çok marka var ki kimi BRC diyo kimi ZOVOLİ ,LAVOTA ,ECO TECH,Prins,Romano,B,Tartarini,,Landi renzo vs. yardımcı olursanız sevinirim ACABA HANGİSİ:help: