veCtra (C) LPG Taktırma

LPG'yi sizce ne yapayım

• Taktır dahada az yaksın

Oy: 32 61.5%
  • Boşver sen onu sat

Oy: 20 38.5%

• Kullanılan toplam oy
    52

astracı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende Atiker var.6 ay oldu taktıralı hiç bir sorun çıkarmadı.Eğer iyi bir usta varsa bence fiyatıda çok uygun.

koray1997

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bencede atiker ben pazartesi taktıracağım kararımı verdim. Marka parası vermek istemiyorum.

burock2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende lovato var. geçen ecu ayarına gittiğimde son sistem sıralı olmadığını, eski sistem sıralı tiplerden takılı oldugunu söyledi usta. ben de zaten aracı alalı 3 hafta oldu. 3000 devire gelince silkeleme yapması dışında bir problemim yok. Pek şehir dışına çıkmadığımdan bu aralar hızına bakamıyorum ama bu akşam istanbul yolunda 150 rahat bir şekilde yaptım, benzin kadar atak yapmadı ama normal bir hızlanma ile 150'de gittim. Henüz öyle 180'leri görecek bir yola çıkamadım :) Zaten Çabucak da yavaşladım malum bölge radar bölgesi :)

cotaliusman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende tartarini var ama prins tavsiye ederim.bende prins taktırıcaktım ama 2 yıl önce elimizde mal yok 15 gün sonra takarız dediler keske bekleseydim

zumat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bencede atiker ben pazartesi taktıracağım kararımı verdim. Marka parası vermek istemiyorum.

arkadaşım tüp işi ihmale gelmez, hangisi emniyetliyse onu takacan, bende astra var tüpte brc, piyasada en iyisi oydu ve pahalıydı ama paraya kıyıp taktırdım ve çok memnunum sizede tavsiye ederim.

İ_U

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lovato cok iyi cekiş benzinden farksız yakıtda iyi ,ilk takıldığında ayar yapıldı
sonra bi problem olmadı

berk35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende Voltran takili 2 yildir kullaniyorum. Oyle soylendigi gibi problem yasamadim. Bence oyle italyan markasi diye fazla para vermenin anlami yok

celaleddin007

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
lovato nun birebir aynı taklidi var ve aynı isimle satılıyor dikkat edin..
brc nin enjektörleri sesli çalışıyor biraz ama güzel sistem ve çok kullanılıyor..

LPG de asıl iş iyi bir usta bulmaktır..