veCtra (C) LPG Taktırma

LPG'yi sizce ne yapayım

• Taktır dahada az yaksın

Oy: 32 61.5%
  • Boşver sen onu sat

Oy: 20 38.5%

• Kullanılan toplam oy
    52

İ_U

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende Voltran takili 2 yildir kullaniyorum. Oyle soylendigi gibi problem yasamadim. Bence oyle italyan markasi diye fazla para vermenin anlami yok

aman kardes dikkat sakın voltran falan taktırayim deme pişman olursun ,ben voltranı iyi bilirim ,üstüne para verecez gel takalım bedava deseler bile taktırma sanayiye abone olusun ,300-500 fazla ver rahat et ,
bu voltranın ikide bir ayarı kacar enjektoru bozulur beyni bozulur bilmem neresi bozulur ,cok özellikli bi alet cok iyi bozulup sorun yapabiliyor

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
çevrende lüks arabalar varsa gidip bi sor hangisini taktırdın de hepsi Prins der.... ısrarla tavsiye ederim.. Hiçbir ayar gerektirmiyor kendisi ayarları bozulunca yapabiliyor...

muratak1976

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende taktırmayı düşünüyorum. Aklımdan geçende Atiker diğerleri sadece adından dolayı biraz pahalı. Bence markadan ziyade ustanın marifetli elleri. Atiker yeni çıktığı için 1200 YTL ayrıca kredi kartlarına 10 taksit. Atikerde tam marka olduğunda 1500-1700 arasında bir rakama ulaşacaktır. TŞK

BaYKaL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende Voltran vardı 4 ay boyunca 350 YTL para harcadım ama genede düzen tutmadı bende en sonunda çöpe attım. Arife günü LOVATO taktırdım. Bayramda Anamura gittim geldim. depom 60 Lt. 97.oo YTL ye full doldurdum 641 km. yol yaptım 1 depoyla. Bu şehirler arası tabiki şehiriçini ölçemedim henüz :D

banazlıkasap

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
burdan şahsımca şunu çıkardım marka önemli fakat ustalık ondan daha önemli bende bundan yola çıkarak araştırdım ve bulunduğum yerde en iyi hizmeti veren zavoliye lpg taktırdım hepinize fikirlerinizden dolayı teşekkür ederim

Keboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bazı forumlarda araştırdım.1 numara prins 2 numara landirenzo diyorlar.ben de düşünüyorum galiba landirenzo taktıracam fiyatı normal

katılıyorum.. bende lovato var ancak 1000 ytl daha param olsa kesinlikle bu iki markadan birini taktırırdım...

Ayrıca bu LPG takılma mevzusunda o kadar çok konu açıldı ki say say bitmez.. çok bilimssel tartışmalar bile oldu.. sadece ben 3-4 konu açtım desem rakamı sen tahmin et artık.. Bence başka forumlarda aramaya gerek yok.. opelciler burada, detaylı araştırmalar yapılmış, vs...vs... bence bu siteyi iyi araştır yeter sana... bunlarda benim açtığım LPG konularından 2'si...

http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=10405&page=5&highlight=keboy

http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=18587&page=1

mustafabayrakci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş italyan landi markasını bir sor ben taktırdım gayet memnunum biraz pahalı ama.zavolliyide tavsiye ediyorlar.