veCtra (C) LPG Taktırma

LPG'yi sizce ne yapayım

• Taktır dahada az yaksın

Oy: 32 61.5%
  • Boşver sen onu sat

Oy: 20 38.5%

• Kullanılan toplam oy
    52

erdalk36

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ihmale gelmez

biladerim ben sana brc yi tavsiye ederim.ben 2 ay önce taktırdım inan hiç şikayetim yok.sonra başka markalarda kafan ağrıyabilir.

isabuncu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım brc'yi tavsiye ederim.ben çok memnunum.tabi takacak ustada önemli. ankrada isen opis'de görevli uğur beyle görüşmeni tavsiye edrim.

isabuncu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım brc'yi tavsiye ederim.ben çok memnunum.tabi takacak ustada önemli. ankrada isen o pis'de görevli uğur beyle görüşmeni tavsiye edrim.:good:

lakiska

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım brc'yi tavsiye ederim.ben çok memnunum.tabi takacak ustada önemli. ankrada isen opis'de görevli uğur beyle görüşmeni tavsiye edrim.

Arkadaşlar piyasanın en pahalı BRC kitini OPİS takıyor. Dün (28.12.2007) telefonla Uğur IŞIK usta ile görüştüm.
Bana söyledikleri aynen şöyle:

Normal arabalara MY 07 BRC kitini 1800 YTL ye takiyorum. Ama Opel Corsa GLS araçların montajı tam 1 gün uğraştırıyor. Bu yüzden 2000 YTL den aşağı bu işi yapamam.

Aynı BRC kiti için MOCAN Otogaz dan Can bey ile görüştüm. Sağolsun tam 1 saat montajın tüm detaylarını anlattı. En önemlisi ise, araca LPG kitini takmadan aracı ücretsiz olarak muayene ediyorlar. Eğer araçta herhangi bir sorun varsa "Önce bu sorunu halledin daha sonra LPG kitini takalım" diye uyarıyorlarmış. Bence bu uyarı LPG montajından sonra ortaya çıkabilecek bir çok sorunu bertaraf ediyor.

Yani bir çok arkadaş boşu boşuna USTA ÇOK ÖNEMLİ demiyormuş.

Sonuçta henüz taktırmadım, yılbaşından sonra taktırmayı düşünüyorum. Ama gideceğim adres Mocan Otogaz olacaktır.

Biraz reklam yapar gibi oldu ama 2A mühendisliğin yetkili servislerinin hemen hemen hepsi ile görüştüm. Yani çok fazla araştırdım. Bu firmalar içinden en mantıklı açıklamaları Mocan yaptı.

Bu arada MY 07 BRC Kitinin fiyatı 200 peşin 140 ytl 10 ay taksit. Toplam 1600 YTL ye geliyor. :good:

DeathangeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende 24 sequent tartarini war çok iyi şekilde ve sorunsuz yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum hatta taktırdığımda büyük para ödemiştim 2,400ytl felandı şimdilerde baya düşmüş fiyatları tabi o zamanlar yeni bulunmuş bir teknolojiydi sıralı sistem tabi dolayısiyle pahalıydı şimdilerde 1,600 ytl civarlarında depom atikerin deposu üzerindeki şamandıra tartarini yakıt olarakta aygaz tavsiye ediyorum gazlar hepsi aynı tanktan çıkar ama aygaz aldıktan sora propan değerini yükseltip petrollere satar dikkat etiyseniz illa 1 kuruş fazladır fiyatı aygazın yanlız şöle bir durum war propan denilen olay gaz filtrelerini biraz daha çabuk tıkar ama her şeye rağmen aldığın performanssa değer sistem olarak tartarini yakıt olarakta aygaz tavsiye ederim umarım yardımcı olabilmişimdir..!

astra 1.6

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
brc den şaşma kardeş diğerlerini bilmem ama stafanelli içinde fena değil diyorlar

BLADE44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bencede Brc Bende Normal Tüp Var Sirali Sisteme çevirecem Ve Bence Brc şaşmaz Yani Diğerlerini Salla Gitsin

DeathangeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bencede Brc Bende Normal Tüp Var Sirali Sisteme çevirecem Ve Bence Brc şaşmaz Yani Diğerlerini Salla Gitsin
arkadaşım tabiki brc de iyi bir marka oda italyan ama sen daha sıralı sisteme geçmemişsin bile o yüzden kullananlara sor ondan sora salla gitsin de ..! zaten konun başlını okuduysan arkadaş bu konuda yardım istiyo kullananlardan herkes kendikinin hakkında bilgi verir konuda yardım isteyen arkadaşta bu paylaşımdan faydalanaraktan kendisi için en iyisini alır o yüzden burda bir birimizle yarışmıyoz benim tüpüm iyi seni kötü olayı doğru değil...!