Vito Almak istiyorum

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Potansiyel dedinde aklıma geldi, bugün lastik bayisi olan bir arkadaşla görüştümde, kış lastiği yasası çıktığından beri 7400 tane lastik sattım dedi bir ara galeriyi lastikçiye çevirmeyi düşündüm :) Ortalama lastik başı 25 lira kar ettiğini düşünün, bunun %70 ini ticariler olarak düşünün sadece ortalama 25 liradan elde ettiği temiz net kar oranına bir bakarmısın.Ama açarken içindeki malzeme makine parkı şu bu derken 300.000 liraya yakın para harcadı dükkan kira olduğu halde.

SerkanV

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Potansiyel dedinde aklıma geldi, bugün lastik bayisi olan bir arkadaşla görüştümde, kış lastiği yasası çıktığından beri 7400 tane lastik sattım dedi bir ara galeriyi lastikçiye çevirmeyi düşündüm :) Ortalama lastik başı 25 lira kar ettiğini düşünün, bunun %70 ini ticariler olarak düşünün sadece ortalama 25 liradan elde ettiği temiz net kar oranına bir bakarmısın.Ama açarken içindeki malzeme makine parkı şu bu derken 300.000 liraya yakın para harcadı dükkan kira olduğu halde.

Biz sadece karbon işine girelim. Maliyeti uygun :D

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyide bizim abi panelvan ı vip çevirmekten para kazanıyor... ??
ruhsata da işleniyor...bir vito yu satarken çok problem yaşadı ama transporter haftasında yolcu...

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mutlaka onların bir belgesi vardır.