Wunder bosch gm filtreler

apollo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Slm arkadaşlar aracımı ilk aldığım zaman hep orjinal gm filtre kullanıyordum sonra malum fiyatlar artinca hava bkcsh yağ gm polen wunder kullanmaya başladım su an bosch filtre seti 100 tl ve üzeri oda pahalı geliyor şahsen gm 200 lirayı geçmiş bugün baktım wunder hava yağ polen filtresi 50 lira sizce wunder kullanmamin bir sıkıntısı olurmu ne dersiniz

halit69

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben kullandım özellikle polende diğer markalardaki ürünlerde tam oturmuyordu bu markayı alınca tam oturdu işini tam yaptığı belli

butterfly_effect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Daha yeni GM'in polen filtresini teslim aldım kuyeden :)

Bu markaların hepsini kullandım. Wunder, Motocar, Bosch, GM.

Kendi şahsi görüşümdür, tartışmaya açık;

- Polen filtresinde karbonlu GM filtre en iyisi. Bir tek karbonlu Bosch polen filtresini denemedim sanırım. Ama yanlışım yoksa aralarında pek bir fiyat farkı da yoktu.

- Hava filtresi OEM numarası uyduktan sonra Bosch, Motocar kullanılabilir. Dandik filtreler kullanım ömrü sonunda kağıt kanallar sağa sola aşırı yamulmuş şaftı kaymış olur. Bunlar da hiç denk gelmedim.

- Yağ filtresi önemlidir. GM veya Bosch olabilir. Mann da olabilir, gayet kalitelidir.

- Yakıt filtresi, Bosch veya muadil yan sanayi olabilir.

Tabi bunların hepsi orjinal marka olmak kaydıyla. Artık Bosch, Delphi gibi markaların bile sahteleri dolaşıyor piyasada.