Yağ müşürü yağ kaçırıyor...

ahmet28

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
müşürü değiştim ama parçanın içinde tağ oldugu için mi yoksa bağlantıdan mı geliyordu anlamadım aynı parcayı bulamadım ama orlingçiden 5 tane küçük conta aldım giren parcaya 5 ini taktım ve yerine oturttm bi sıkıntı yok su an

wendor11

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konuyu hortlatayım opel vectra b 98. 2.0 otomatik yağ müşürü nerede karterin üzerine bir yağ geliyor bulmam lazım karterin üzerinde ki değil herhalde onda cift kablo var aldığım müşürde tek bana görsel olarak yardımcı olursanız

oxzdoxzd

Kayıtlı Kullanıcı
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Çözümü nasıl yaptığınızı yazarsanız daha sonradan benzer sorundan dolayı şikayeti olan bir arkadaşa yardım etmiş olursunuz. Google da biri yağ müşürü sorunu diye arttığı zaman bu konular çıkıyor. :)
opel astra h aracim yağ musurunden yag kaciriyordu yeni sifir yag musuru aldim yine kaciriyor arasina conta koydum yine kaciriyor kafayi yiycem birturlu halledemedim yardimci olun lutfen

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
opel astra h aracim yağ musurunden yag kaciriyordu yeni sifir yag musuru aldim yine kaciriyor arasina conta koydum yine kaciriyor kafayi yiycem birturlu halledemedim yardimci olun lutfen
Karteri sokun iyice temizleyin yuvayı hem içeriden hem dışarıdan sonra sıvı conta ile destekleyin 1 gün kurusun yağ boşaltmayın sabahına takin düzelecektir

oxzdoxzd

Kayıtlı Kullanıcı
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Karteri sokun iyice temizleyin yuvayı hem içeriden hem dışarıdan sonra sıvı conta ile destekleyin 1 gün kurusun yağ boşaltmayın sabahına takin düzelecektir
yağ musurunun karter ile ne alakasi var

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
yağ musurunun karter ile ne alakasi var
Pardon üstad yaa 1.3 de basınç müşiri sağ üste idi degilmi 😁🤣 aklım bizim 1.6 lara gitti onlar da karterde ya sadece 🤣

Ahmetcan34

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
Onu benim yapmam lazım😂

• Beğen
Tepkiler: Kaan.

oxzdoxzd

Kayıtlı Kullanıcı
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Pardon üstad yaa 1.3 de basınç müşiri sağ üste idi degilmi 😁🤣 aklım bizim 1.6 lara gitti onlar da karterde ya sadece 🤣
evet aynen oyle baskan bu na nasil bir cozum bulabiliriz yeni aldim oda kaciriyorolur disi demir ic delik plastik conta da kullandim 3/4gun kacirmadi yine kacirmaya basladi

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
evet aynen oyle baskan bu na nasil bir cozum bulabiliriz yeni aldim oda kaciriyorolur disi demir ic delik plastik conta da kullandim 3/4gun kacirmadi yine kacirmaya basladi
Aldığınız contaya çok hafif sıvı conta ile destekleyip takın öyle deneyin