[YARDIM] 2016 Opel Corsa 1.4 AT-6 LPG Uyumu

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya şöyle sorayım daha doğrusu. Arabayı almadım daha yarın alacağım inş. 1.4 tam otomatik benzinli ile 1.3 yarı otomatik dizel arasında kaldım. arasında 7 bin tl fiyat farkı var. Şimdide durumum benzinliyi almak için daha uygun açıkcası. Daha sonra sorun yaşamadan lpg takılır mı onu araştırmaya çalışıyorum. Saygılar

dostum elektrik sistemini bozmadan usule uygun montaj ve kaliteli kit, benzinden daha temiz kullanmana olanak tanır. Maddiyat dahilinde gönül raatlığı ile alınır 1.4 otomatik ama benim favorim 1.3 manuel :)

drahmet06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konuda bahsi gecen araca sahibim.Atiker gold kit taktırdım.Aracı kullandım sorunsuz 3-5 gün.Sonra ESP ışığı yandı.Arada yanıp söndü pek önemsemedim.Daha sonra ABS,motor arıza,ESP,eps ışıkları yandı,km saati dahi çalışmadı.Tüpçü ustaya götürdüm.Düzeldi.Şimdi tekrar yandı,tekrar düzeldi.Sizce sıkıntı nerdedir üstatlar.

bugusuu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konuda bahsi gecen araca sahibim.Atiker gold kit taktırdım.Aracı kullandım sorunsuz 3-5 gün.Sonra ESP ışığı yandı.Arada yanıp söndü pek önemsemedim.Daha sonra ABS,motor arıza,ESP,eps ışıkları yandı,km saati dahi çalışmadı.Tüpçü ustaya götürdüm.Düzeldi.Şimdi tekrar yandı,tekrar düzeldi.Sizce sıkıntı nerdedir üstatlar.

valla hocam ne desem yalan olur. ben aracı aldım 0 km de iken landi taktırdım şuan 5 ayda 6000km oldu henüz hiç bi hatasını görmedim allaha şükür. size tavsiyem daha kaliteli bir ustaya yönelmeniz aldığınız hatalar normal değil çünkü. ayrıca faceebook ta corsa e tr grubu var gelirseniz bekleriz daha yardımcı yorumlar alırsınız. saygılar..

opan opel

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi günler
aracınız için landirenzo evo kit yağlama sistemli tavsiye ederim oem markanızdır %50 civarında bir yakıt tasarrufu çekiş performan kaybı yaşamazsınız iyi bir işçilik uzman bir montaj sizi memnun edecektir.keyifli sürüşler